Jaunieji visaginiečiai nuskynė medalių puokštę

Utena

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

64149

Šeštadienį, gruodžio 8 d., Grigiškėse vyko tradicinės Tarptautinės pramoginių šokių varžybos „Sniego šokis 2018“, kuriose dalyvavo daugiau nei 200 vaikų. Varžybas kasmet organizuoja Ugnės pramoginių šokių studija (vadovė Ugnė Goštautienė).

Grigiškių „Šviesos“ gimnazijos salėje, kur vyko varžybos, visą dieną įvairiose amžiaus grupėse varžėsi sportininkai iš Lietuvos ir Latvijos, tarp kurių ir visaginiečiai, gynę savo miesto garbę. Visaginui garbingai atstovavo 4 šokėjų poros – Visagino kūrybos namų Šiuolaikinio šokio klasės choreografijos vyresniosios mokytojos Veros Seziomovos auklėtiniai.

Varžybų programoje 4 šokiai: lėtas valsas, ča ča ča, džaivas ir kvikstepas. Mūsų vaikai labai sėkmingai pasirodė ir laimėjo: Evelina Maslova ir Rodion Starinskij – SUPER III vietą ir parvežė namo taurę; Darja Zyk ir Danil Vasiljev – I vietą ir iškovojo aukso medalį; Marija Manukian ir Artiom Golubkov – II vietą ir laimėjo sidabro medalį; Milana Persickaja ir Maksim Golubkov – III vietą ir nusipelnė bronzos medalio.

Sveikiname mūsų jaunuosius šokėjus, kurių laimėjimai liudija apie jų talentą ir puikų pasirengimą. Dėkojame šokėjų pedagogei Verai Seziomovai už puikus rezultatus, kurie džiugina ir garsina mūsų miestą. Linkime Jums įspūdingų pergalių visose ateities varžybose!