Angle down Atgal

Jaunieji turistai kelyje bus saugesni

Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centro ugdytinius aplankė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai. Įsibėgėjus dviračių ir paspirtukų sezonui, ugdytiniai buvo pakviesti išklausyti paskaitą apie saugų eismą, kurią surengė vyriausioji tyrėja, bendruomenės pareigūnė Vlada Černienė.

Buvo pravartu prisiminti per žiemą primirštas taisykles apie apsaugos priemones vairuojant dviratį transportą: šalmas, šviesą atspindinti liemenė, paminėta, kad transporto priemonė turi būti techniškai tvarkinga, turėti žibintus ir atšvaitus. Ugdytiniai buvo supažindinti su važiavimo šaligatviu, dviračių, pėsčiųjų ir dviračių taku taisyklėmis. Buvo priminta, kaip taisyklingai važiuoti per perėją, kaip saugiai elgtis važiuojant gatve ir sankryžose, kaip vaikai nukenčia, jei kelyje būna neatidūs, nedėvi šalmo, akcentavo, kad dviratis ar elektrinis paspirtukas – tai transporto priemonė, skirta važiuoti vienam asmeniui. Buvo paminėtos traumos, kurias galima patirti, nesilaikant saugos taisyklių. Pareigūnė patarė kaip apsaugoti savo dviratį nuo vagišių. Vienas iš prevencinių būdų – dviračių ženklinimas ir registravimas policijos informacinėje sistemoje.

Renginio dalyviai turėjo progą iš arti pamatyti modernų policijos tarnybinį automobilį, kuriuo atvyko pareigūnai.

Po paskaitos vyko viktorina. Į pareigūnės pateiktus klausimus teisingai atsakiusieji buvo apdovanoti policijos atmintinėmis dovanėlėmis. Gerų emocijų, įspūdžių tikrai netrūko. Tikimės, kad kiekvienas bus atsakingas, kultūringas ir tinkamai savo veiksmus įvertinantis eismo dalyvis, saugos save bei kitus.

Nuoširdi Trakų rajono policijos komisariato pareigūnų draugystė su Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centru – sveikintina tradicija ir ją tikimės tęsti.

Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centro informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite