Angle down Atgal

Jaunieji šiauliečiai kviečiami į kartingų būrelį

Artėjant vasaros atostogoms, vaikų užimtumas tampa daugelio tėvų rūpesčiu. O ir patiems jaunuoliams norisi naujų bei įdomių potyrių. Gera žinia – Šiauliuose pirmą kartą organizuojamas kartingų būrelis. Plačiau pasakoja „Šiaulių kartingų“ vadovas Deividas Rodinas:

– Į būrelį kviečiame vaikus nuo 8 iki 16 metų, kurių ūgis – ne mažesnis nei 1 m ir 40 cm. Jaunuoliai mėnesį laiko dalyvaus dukart per savaitę vyksiančiuose užsiėmimuose, kuriuos sudarys teorinė ir praktinė dalys. Teorinėje dalyje vaikai susipažins su kartingų istorija, kartų sandara, taisyklingo vairavimo niuansais. Praktinė dalis apims treniruotes trasoje.

Užsiėmimus vainikuos varžybos. Beje, savo trasą atnaujiname kas mėnesį, tad jei tik norės, vaikai būrelį galės lankyti ištisą vasarą.

Analogišką būrelį jau ne vienus metus organizuojame Klaipėdoje – kiekvienais metais sulaukiame ir berniukų, ir mergaičių. Juos moko kartingų treneris, Lietuvos kartingų čempionas Karolis Jovaiša. Šiauliuose į pagalbą taip pat ketiname pasikviesti profesionalių lenktynininkų.

Toks būrelis – ne tik laisvalaikio praleidimo būdas. Visi „Formulės-1“ lenktynininkai savo karjerą pradėjo nuo kartingų treniruočių. Ką gali žinoti – galbūt netyčia išauginsime sportininką. Svarbu ir tai, kad būrelyje stengiamės išugdyti jaunimui teisingus ir taisyklingus vairavimo įgūdžius.

Susirinkus grupei, būrelis pradės veikti nuo birželio 1 d. Kitu atveju – birželio pabaigoje ar liepos pradžioje.

„Šiaulių kartingai“
Pramonės g. 6 / Išradėjų g. 14, Šiauliai
(už PC „Bruklinas“, prie „Kane‘s“ sporto arenos)
Darbo laikas: I–VII 12–21 val.
Tel. 8 674 57 920

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite