Jaunieji Panevėžio rankininkai džiaugiasi rezultatais

Reporteris Austėja Etaplius žurnalistas

Praėjusią savaitę Vilniuje vyko jaunimo rankinio čempionatas. Čia sėkmė šypsojosi Panevėžio sportininkams.

Vaikinų pusfinaliuose pirmajame mače Panevėžio sporto centro komandos vaikinai pralaimėjo pirmąjį kėlinį (10:14), tačiau po pertraukos jie šventė pergalę prieš Utenos DSC komandą – 28:23. Varžybose puikiai žaidė 8 įvarčius surinkęs Eligijus Leveika ir Marius Gvergždis.

Po pusfinalio kovų paaiškėjo 2019–2020 m. šalies jaunimo vaikinų ir merginų čempionato nugalėtojai bei prizininkai. Panevėžio sporto centro merginų komanda 29:27 nugalėjo oponentes iš Pasvalio ir pelnė bronzą. Komandoje puikiai žaidė jaunosios sportininkės Miglė Malyševa, Vesta Jančytė ir Vakarė Petretytė.

Tikra drama įvyko vaikinų iki 19 metų čempionato finale. Panevėžio sporto centro ir Raimundo Sargūno sporto gimnazijos jungtinė komanda jau po pirmojo kėlinio užtikrintai pirmavo 12:5. Tačiau Varėnos rankininkai nenusileido panevėžiečiams ir rezultatus išlygino 21:21. Pirmosios dešimt minučių nugalėtojo išaiškinti nepadėjo (23:23), tad buvo žaidžiamas ir antrasis pratęsimo kėlinys. Jo metu Danieliaus Kairio įmušti įvarčiai – 30:27 – panevėžiečiams iškovojo Lietuvos jaunimo čempionų vardą. Svarų indėlį viso sezono metu pridėjo Panevėžio sporto centro auklėtiniai M. Gvergždys, Domas Letkauskas, Orestas Klementjevas, Ernaldas Martinaitis, Danas Maženis, Ąžuolas Adomonis.

Sportininkus treniruoja Aldona Šlėktienė ir Mindaugas Vėta.