Sportas2019 m. Rugpjūčio 15 d. 11:30

Jaunieji Lietuvos šokėjai Štutgarte iškovojo bronzos medalius (Vaizdo reportažai)

Vilnius

Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė varžybose Štutgarte užėmė ketvirtąją vietą. LSŠF nuotr.

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt

94942

Štutgarte (Vokietija) vykstančių vienų prestižiškiausių ir didžiausių sportinių šokių varžybų pasaulyje - atvirojo Vokietijos čempionato ("German Open Championship 2019") - jaunių I amžiaus grupės dešimties šokių varžybose Jaunieji Klaipėdos klubo „Žingsnis“ šokėjai Kipras Kūra ir Aleksandra Čižik iškovojo bronzos medalius.

Nugalėjo rusai Nikita Kulpinas ir Sofija Surnakova, antrąją vietą užėmė Rumunijos pora Razvan Zaharia ir Ana Maria Tarzianu.

Varžybose dalyvavo 62 poros.

K. Kūros ir A. Chizhik interviu:

Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo jaunimo klasikinių šokių varžybose (137 poros) Kauno klubo „Tvistas“ šokėjai Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė pateko į finalą ir užėmė ketvirtąją vietą. Mūsų šalies šokėjus aplenkė viena Moldovos ir dvi Rusijos poros.

K.Burneikio ir I. Šekaitės finalinis Vienos valsas:

Jaunių II amžiaus grupės klasikinių šokių varžybose (114 porų) Vilniaus klubo „Spindulys“ šokėjai Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė pateko į finalą ir užėmė penktąją vietą.

E. Mašaro ir P. Rinkevičiūtės finalinis lėtas valsas:

Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas Virginijus Visockas džiaugėsi aukštais jaunųjų sportininkų pasiekimais ir teigė, kad ypatingai jaudinančios dienos sportinių šokių bendruomenei Štutgarte bus ketvirtadienis ir penktadienis - čia laukiama pačios prestižiškiausios grupės - suaugusiųjų - aukso medalių iš Evaldo Sodeikos ir Ievos Žukauskaitės-Sodeikienės. Vienai tituluočiausių Lietuvos porų Evaldui ir Ievai kol kas nėra pavykę laimėti atvirtojo Vokietijos čempionato aukso: 2018 metais jie šiame turnyre buvo antri, o 2017 metais - treti.
33-iąjį kartą rengiamose ir neoficialiu pasaulio čempionatu vadinamose „German Open Championship“ varžybose šiemet dalyvauti užsiregistravo 2154 poros (4308 sportininkai) iš 60 pasaulio valstybių.

Iš Lietuvos į Vokietiją iškeliavo 24 suaugusiųjų, jaunimo, jaunių, jaunučių ir senjorų šokėjų poros.