Angle down Atgal

Jaunieji kūrėjai ir scenos profesionalai susitiks muzikos festivalyje „Šiauliai gyvai 2021“

Projektas „Šiauliai gyvai“ jau septynerius metų visuomenei pristato garsių ir dar tik pradedančių savo karjerą Šiaulių atlikėjų kūrybą. Šiemet projektas plečia savo veiklą ir pirmą kartą kviečia į jaunimo muzikos festivalį „Šiauliai gyvai 2021“. Bendradarbiaujant su Fotografijos muziejumi, visą birželį muziejaus stogo terasoje vyks koncertai, kuriuose pasirodys jaunieji, patyrę ir profesionalūs atlikėjai.

Šiaulių mieste ir apskrityje užaugo ne vienas garsus muzikos atlikėjas ir kūrėjas. Šiandien Šiauliai nepraranda muzikinio miesto vardo – čia kuria daug muzikalaus jaunimo, kuris groja daugiausiai sau ar mokyklos bendruomenei. „Šiauliai gyvai“ komanda stebi muzikinę regiono erdvę ir siekia motyvuoti čia kuriantį jaunimą – ištraukti jį į dienos šviesą ir suteikti galimybę dirbti su profesionalia garso režisierių, operatorių komanda bei pristatyti save ir savo kūrybą plačiajai auditorijai aukštos kokybės formatu.

Jaunimo muzikos festivalis „Šiauliai gyvai 2021“ apjungia kuriantį jaunimą iš Šiaulių apskrities ir patyrusius bei profesionalius muzikantus, gyvenančius ar kilusius iš šio regiono. Projekto organizatoriai siekia sukurti neformalią aplinką, kur jaunieji kūrėjai susitiks su scenos profesionalais, pasisems iš jų patirties, ugdys kūrybines, asmenines ir socialines kompetencijas.

Festivalio programą sudaro dvi dalys: kūrybinės dirbtuvės ir vakaro koncertai. Dienos metu jaunieji kūrėjai dalyvaus kūrybinėse dirbtuvėse, kurių metu neformalioje erdvėje scenos profesionalai – grupė „Colours of Bubbles“, Saulius Urbonavičius (Samas), Eglė Sirvydytė, Gintas Gascevicius (Ginc) – betarpiškai bendraus su jais ir dalinsis savo patirtimi. Antroji dalis – vakaro koncertai, kurių metu jaunieji, patyrę bei profesionalūs muzikantai atliks savo kūrinius.

Koncertinė programa ant Fotografijos muziejaus stogo:

Birželio 3 d. 19 val.
Elzė Urbietytė
Gustas Rukas
.jpg
Gabija Petrauskaitė
Ritmas kitaip
Colours of Bubbles

Birželio 10 d. 19 val.
Danas Buividas
5:05
geck
Agnė Michalenkovaitė
MaNNazz
Saulius Urbonavičius (Samas)

Birželio 17 d. 19 val.
When I'm Sober
Lizdas
Kamilė Inčiūraitė
Klara.
Eglė Sirvydytė

Birželio 25 d. 19 val.
Flopikai
Neto
Darius Dunauskas
Tykiai
The Phonic Strings
Gintas Gascevicius (Ginc)

Koncertai nemokami. Dalyvių skaičius bus ribojamas pagal tuo metu galiosiančius reikalavimus. Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas.


Organizatorius – VšĮ „Sielai“. Partneris – Fotografijos muziejus. Rėmėjos: Lietuvos kultūros taryba, Šiaulių miesto savivaldybė. Draugas – Garsas LT. Informacinis rėmėjas „Etaplius“.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite