Angle down Atgal

Jauni verslininkai Zarasuose – misija įmanoma!

„Zarasai Startup” – verslo akseleratorius, orientuotas į jauno verslo kūrimosi skatinimą Zarasuose. Projekto metu užsibrėžta išvystyti 10 naujų verslo idėjų, kurios gautų tiek minkštąją pagalbą – mokymus verslo kompetencijoms įgauti, produkto dizaino, teisinės pagalbos, verslo planų ir jo vystymo, startavimo IT, pardavimo paslaugas; tiek kitą pagalbą – verslams vystyti reikalingą pradinę įrangą.

„Zarasai Startup” jauno verslo subjektai startavo prieš vienerius metus, pirmas susitikimas įvyko 2019 m. balandžio mėnesį. Dažniausiai susitikimai vyksta gerai Zarasų gyventojams žinomose „Inovatorių slėnio” erdvėse, Antalieptėje.

Nuo tada, kai iniciatyva prasidėjo, atrinkti jaunieji verslininkai turėjo šešis grupinius susitikimus – mokymus. Šiuose mokymuose dalyviai išsigrynino savo verslo idėjas, gilinosi į šiuolaikinio verslo veikimo principus, konkurentų analizę, savo verslo atributų išryškinimą. Kai kurie verslininkai jau bandė pardavinėti savo produktus ir paslaugas. Kai kuriems, teko permąstyti savo verslo idėją ir šiek tiek ją pakoreguoti. Šiandien jaunieji verslininkai dirba su savo vizualinio identiteto kūrimu, savo verslo istorijos rašymu, lygiagrečiai nagrinėdami konkurentus ir pozicijonuodami savo verslą. Neseniai prie „Zarasai Startup” komandos prisijungė buhalterijos, reklamos, produkto dizaino specialistai – konsultantai. Keletui dalyvių jau nupirkta įranga verslui pradėti.

Kaip seksis projekto dalyviams toliau, informuosime ateityje, tačiau kol kas galime tik pasidžiaugti, jog septyni iniciatyvos dalyviai tvirtai žengia į verslumo pasaulį ir neabejotinai kuria savo verslą! Savo svajonės įgyvendinimo link vedami „Zarasai Startup” komandos verslininkai yra pasiruošę esminiams lūžiams, kurie užklumpa kuriant verslą, įgauna naujas žinias ir auga su kiekvienu susitikimu. „Jau metai esam kartu, komunikuojam ir telefonu, ir elektroniniu paštu, o susitikimuose tampam vieni kitų palaikytojais šiame verslo „gimdymo“ procese“, - dalijasi projekto koordinatorė Greta Ašmantaitė.

„Zarasai Startup“ dalyviams skirtus mokymus gali atvykti visi norintys ir susipažinti, o galbūt iškelti klausimus apie savo verslo vystymą. „Zarasai Startup“ komanda visada pasiruošusi patarti.

Zarasų miesto VVG informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite