Angle down Atgal

Jaunatviška, kupina meilės, atjautos ir suprtatingumo Ievos širdis

Visi mes norime gyventi bendruomenėje, kuri, užklupus bėdai, išties pagalbos ranką. O ar esame tie žmonės, kurie stengiamės padėti? Ar mes, siekdami savo gyvenimo įprasminimo, renkamės pagalbą kitiems, savanorystę, labdarą? Pabendravusi su buvusia Šiaulių ,,Juventos“ progimnazijos mokine Ieva Slipkute, galiu teigti – „taip“!

Jauna mergina metus laiko (augino plaukus) puoselėjo mintį padovanoti (paaukoti) savo ilgus plaukus vaikui ar paaugliui sergančiam onkologine liga. Sužinojusi apie ,,Mamų unijos“ vykdomas akcijas, Ieva suprato, jog ligoniukams gailesčio nereikia, jiems reikia pagalbos.

Parašėme ,,Mamų unijos“ kolektyvui laišką ir gavome atsakymą, jog ,,džiugu, kad kreipiatės su šaunios idėjos įgyvendinimu. Priimame ne trumpesnius nei 20cm bei nedažytus plaukus. Atsiųsti reikėtų tvarkingai nukirptus (supintus į kasą) nurodytu adresu“.

Birželio septintą dieną, su nerimu širdyje, laukėme ypatingos minutės, kada stilistės Eglės Poderienės rankos prisilies prie Ievos plaukų ir nukirps pirmąją sruogelę...

Džiaugiuosi ir didžiuojuosi jauna mergina ir jos tėveliais, išauginusiais jautrios širdies dukrą. Dėkoju stilistei Eglei Poderienei savanoriškai prisidėjusiai prie kilnios akcijos ir padėjusiai įgyvendinti Ievos sumanymą.

Turime vilties, jog paaukoti plaukučiai padės išpildyti bent vieno ligoniuko svajonę.

Yra daug būdų padėti, nelikime abejingi vieni kitiems, sekime Ievos pavyzdžiu. Gerumas grįš!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite