Angle down Atgal

Jaunasis kovotojas į Šiaulius parvežė aukso medalį

Praėjusią savaitę sporto klubo „Fighting and Fitness Center“ auklėtinis Dovydas Levickis į Šiaulius parvežė aukso medalį. 18-metis sportininkas pasaulio K-1 (kikbokso) čempionate užėmė pirmąją vietą pagal mėgėjų taisykles.

Dovydo pergalė šviežia – čempionatas vyko spalio 5–7 d. Rygoje. „Tikėjausi pirmosios vietos – dėl to labai sunkiai dirbau“, – apie pergalę sako Dovydas. Jo treneris, „Fighting and Fitness Center“ vadovas Marius Leonavičius priduria: „Dovydas gyvena Kelmėje ir beveik kiekvieną dieną važinėja į Šiaulius, į treniruotes. Jis – tikrai ryžtingas vaikinas. Beje, iš čempionato grįžome sekmadienį, o pirmadienį Dovydas jau buvo treniruotėje.“

Kikbokso užsiėmimus D. Levickis lanko 3,5 metų. Pasaulio čempionato auksas – aukščiausias jaunuolio pasiekimas. Dovydas yra bene vienintelis sportininkas, į Šiaulius parvežęs tokio lygio pergalę šioje sporto šakoje.

Finale D. Levickis kovojo su Moldovos Respublikos atstovu. Po trijų įtemptų kovos raundų buvo paskelbtos lygiosios, nugalėtojas paaiškėjo per pratęsimą. „Kikboksas mane labai sustiprino psichologiškai – su įtampa susitvarkau, priešininkų nebijau. Pasitikiu savimi, einu ir kovoju“, – pasakoja Dovydas.

Sporto klube „Fighting and Fitness Center“ vyksta šios treniruotės: Tailando bokso / kikbokso (treneris M. Leonavičius), MMA – mišriųjų kovos menų (treneris Simas Gerbenis), BJJ – braziliško džiudžitsu (treneris Modestas Ušinskas), cross training (treneris Tadas Bandza), bokso (treneris Artiomas Karasiovas).

Treniruotės skirtos įvairioms amžiaus grupėms: nuo vaikų iki senjorų. Jos vyksta ir grupėmis, ir individualiai.

„Fighting and Fitness Center“

Aido g. 12, Šiauliai (II aukšte iš kiemo pusės)

Tel. 8 679 31 197

Feisbuke: Fighting and Fitness Center

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite