Angle down Atgal

Jauki globa priekuliškiams atgimstančiame Priekulės senamiestyje

 

Klaipėdos rajone, Priekulės mieste, vaizdingame Minijos upės vingyje, 25km į pietus nuo Klaipėdos, apie 7 km į rytus nuo Kuršių marių, įkurti JOANOS GLOBOS NAMAI.

Moderni įstaiga teikia ilgalaikę ir trumpalaikę globą senjorams, yra pritaikyta asmenims su negalia. Globos namuose stengiamės sukurti jaukią ir individualius poreikius atitinkančią aplinką, rūpinamės geriausia priežiūros kokybe, atsižvelgdami į kiekvieno gyventojo asmeninius interesus, pomėgius, poreikius ir sveikatos būklę. Jaukiai įrengtuose kambariuose yra funkcinės lovos, pagalbos iškvietimo įranga, spintelės, rūbų spintos, televizoriai, internetas, praustuvai, valgomieji stalai. Judėjimo sutrikimų turintys gyventojai aprūpinami reikalingomis techninės pagalbos priemonėmis. Mūsų darbuotojai rūpinasi gyventojų sveikatos stiprinimu, užimtumu, skatina aktyvumą, savarankiškumą, judėjimą gryname ore, bendravimą, dalyvavimą įvairiose veiklose.

Gyventojų užimtumas organizuojamas asmeniškai ar grupėse, atsižvelgiant į gyventojų norus ir pomėgius. Švenčiamos kalendorinės šventės ir gyventojų gimtadieniai.

Šiltuoju metų laiku laiką galima leisti uždarame kieme arba sode, džiaugiantis dažnai aplankančių voverių draugija. Nuo saulės pasislėpti galima erdvioje lauko pavėsinėje.

Greta veikia užimtumo centras, norintys gali jį lankyti. Netoliese yra parkas, bažnyčia, prie pat maisto prekių parduotuvė.

Sulaukusio brandaus amžiaus šeimos nario globa gali būti jautri tema artimiesiems. Pripažinti pagalbos poreikį nėra lengva nei senatvės sulaukusiam asmeniui, nei jo artimiesiems, nors artimojo globa gali pareikalauti daugiau, nei yra galimybių ją suteikti patiems. Kaip nuspręsti, kokią pagalbą priimti, pasiryžti apgyvendinti artimąjį globos namuose ir pasirinkti tinkamiausius?

Kviečiame atvykti į mūsų įstaigą, pasitarti, susipažinti su globos namais, jų vadovais, personalu, gyventojais, papasakoti apie savo artimąjį, jo poreikius, norus, pomėgius, gyvenimo būdą. Patarsime, padėsime sutvarkyti visus paslaugai gauti reikalingus dokumentus, aptarsime, kokiomis priemonėmis jūsų artimui suteiksime geriausią pagalbą, aplinką, užtikrinsime jo adaptaciją, komfortą, sukursime jam namus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite