Angle down Atgal

Jau treji metai, kai Tarasovų namuose nėra Kalėdų eglutės

Ne paslaptis, kad beveik dviejų metrų ūgio dainininkas Vilius Tarasovas labai mėgsta pavalgyti, bet per šias šventes žmona Violeta jam paskelbė sankcijas.

„Pasakiau, kad per Kalėdas bus tik vienas karštas patiekalas. O jis – ne, dar reikia ir tą, ir tą, ir tą padaryt“, – juokiasi į namus KK2 laidą įsileidusi Violeta Tarasovienė.

Violetai atsibodo, kad jų šeiminiame gyvenime maistas užima prioritetinę vietą.

„Pas mus visas gyvenimas apie maistą. Maže, ką valgysim rytoj? Gal pasidarom... Žinau, ko noriu penktadienį... Va šitas tiktų prie raudono vynelio“, – savo vyrą mėgdžioja dainininkė, prisipažįstanti, kad prie puodų stovi tik ji.

Kalėdos Tarasovų namuose šiek tiek kitokios nei mums visiems įprasta. Jau treji metai dainininkų šeima nepuošia eglutės.

„Štai žulikas, dėl kurio mes negalim eglutės pastatyti, – dainininkai beda pirštu į savo katiną. Jį į namus parsivedė Vilius, vedžiodamas šunį. Katinui Kalėdų eglutė tapo tikra žaidimų aikštele, todėl jos teko atsisakyti.

Dovanas Tarasovų šeimoje gauna tik vaikai. Dainininkų Naujųjų metų planai gerokai paprastesni. Vilius labiausiai norėtų, kad žmona grįžtų į sportą.

„Aš tai sportuoju aktyviai, o jai hantelius parnešiau, gumas nupirkau“, – pasakoja Vilius.

„Gumas sau nusipirkai, o tų hantelių nepakeliu“, – atšauna Violeta.

Visas išsamus reportažas iš Tarasovų namų, kalbos apie šeimos pagausėjimą, buities darbus ir siurblį, pakeitusį šeimos gyvenimą – jau šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., per LNK laidą KK2.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite