Angle down Atgal

Jau galima teikti kandidatūras miesto garbės piliečio vardui suteikti

Rugsėjo 5–7 d. vyks miesto šventė „Šiaulių dienos 783“. Tai viena iš svarbiausių miesto švenčių, kurios metu iškiliausiems šiauliečiams ar kitur gyvenantiems miestui nusipelniusiems žmonėms suteikiamas Šiaulių miesto garbės piliečio vardas. Šis vardas jau suteiktas 41 asmeniui.

Garbės piliečio vardo suteikimas yra ne tik konkretaus asmens nuopelnų miestui įvertinimas: tokio asmens profesinė ir visuomeninė veikla iškeliama ir kaip sektinas pavyzdys visiems miesto gyventojams.

Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nariai, nevyriausybinės organizacijos, vietos bendruomenės, kolegialios gyventojų grupės ir juridiniai asmenys kviečiami iki 2019 m. rugpjūčio 15 d. teikti kandidatūras garbės piliečio vardui suteikti. Garbės piliečio vardo suteikimo komisijai turi būti pateikti tokie dokumentai:

  1. Išsamus siūlomo kandidato ar kandidatės (toliau – kandidatas) gyvenimo bei darbų ir nuopelnų miestui aprašymas.
  2. Ne mažiau kaip dvi įmonių, įstaigų, organizacijų, nevyriausybinių organizacijų, gyventojų kolegialių grupių rekomendacijos.
  3. Kandidato pasirašytas raštas, kad jis sutinka būti iškeliamas kandidatu Šiaulių miesto garbės piliečio vardui suteikti.
  4. Kandidato asmens tapatybę patvirtinančio dokumento (paso) kopija.
  5. Dokumentus reikia pateikti į Šiaulių miesto savivaldybės priimamąjį (Vasario 16-osios g. 62).

Atsiliepimus apie iškeltus kandidatus prašoma siųsti į Savivaldybės priimamąjį arba elektroniniu paštu meras@siauliai.lt.

Anonimiškos rekomendacijos ir atsiliepimai nebus svarstomi.

Etaplius.lt informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite