Angle down Atgal

Jau formuojamas čiuožyklos ledas

Jeigu oro sąlygos leis, veikiausiai jau kitą savaitę Utenoje bus atidaryta čiuožykla. Tai patvirtino VšĮ futbolo klubo „Utenos Utenis“ direktorius Marius Treimakas, kuris kartu su savo kolegomis šiomis dienomis ypač aktyviai rūpinasi visais paruošiamaisiais darbais.

„Jau praėjusią savaitę pradėjome formuoti ledą, tačiau dar nėra tokių šalčių, kad galėtų veikti čiuožykla. Šiandien vandenį pylėme jau ketvirtą kartą“, – paklaustas apie darbus būsimoje čiuožykloje, kuri įsikurs K. Donelaičio gatvėje esančioje multifunkcėje aikštelėje, kalbėjo M. Treimakas. Jis domėjosi orų prognozėmis, kurios, anot direktoriaus, žada gerą pradžią. „Jau ketvirtadienį sinoptikai prognozuoja šaltuką, tikimės, kad darbai pasistūmės į priekį“, – dėstė jis, pridurdamas, kad jeigu orai bus šalti, uteniškiams reikia tikėtis, kad kitą savaitę su savo pačiūžomis bus galima išbandyti ledo stiprumą.

Futbolo klubas „Utenos Utenis“ čiuožyklos įrengimu Utenoje rūpinasi jau antrus metus. „Mes turime visą reikiamą techniką, tad šie darbai patikėti ir šįmet“, – akcentavo pašnekovas.

„Utenos dienos“ inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite