Angle down Atgal

Jau aišku, kaip Panevėžyje atrodys šiuolaikinis naujas baseinas

Panevėžio miesto savivaldybės paskirta komisija, iš dešimties konkursui pateiktų darbų rekonstruoti sporto ir sveikatingumo „Aukštaitijos“ kompleksą, išrinko laimėtojus – tris pirmas vietas.

Paskirstė vietas

Pirmoji vieta skirta MB „Studija Heima“ už darbą „D11“. Iš architektų, plaukimo specialistų, Savivaldybės atstovų sudaryta komisija konstatavo, kad šiame pasiūlyme ypač integraliai valdoma pastato forma ir sąsaja su interjeru, meistriškai suvaldytos erdvės, puiki įvairių medžiagų dermė.

Gerai įvertinta ir pastato funkcinė sąranga: aiškus planavimas, patogu orientuotis lankytojams, gerai išspręstas srautų judėjimas.

Antrąją vietą komisija skyrė UAB „In Ace“ (darbas „RoyalBlue“), trečiąją – MB „Dukart jot“ kartu su B. V. „Johan de Wachter Architecten” (darbas „Grybšnis”).

Sulaukė 10 darbų

Panevėžio savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Žibutė Gaivenienė naujienų portalui JP priminė, kad konkursas sulaukė net 10 darbų rekonstruoti sporto ir sveikatingumo „Aukštaitija“ kompleksą.

„Ekspertinės komisija įvertino visus konkursui pateiktus darbus pagal šiuos pagrindinius kriterijus: urbanistika, architektūra ir dizainas, planinės struktūros funkcionalumas ir srautų judėjimo racionalumas, ekonominis ir aplinkosauginis tvarumas. Labai smagu, kad atsiliepė net dešimt architektų, kurie pateikė rekonstrukcijos projektus. Projekto konkurse pirmąsias 3 vietas užėmusius dalyvius numatyta apdovanoti piniginiais prizais – premijomis“, – aiškino Ž. Gaivenienė.

Baseinas bus šiuolaikiškas

Pasak administracijos direktoriaus pavaduotojos, rekonstruojamas sporto ir sveikatingumo kompleksas „Aukštaitija“ praplečiant jo funkcijas.

„Projektuojamas priestatas bus apie 7 700 kv. m ploto su 50-ies m ilgio 10-ies takų naujuoju baseinu bei atnaujinamu esamu 4-ių takų 25-ių m ilgio baseinu. Bus sveikatingumo zonos, sporto salės, kineziterapijos kabinetas, kavinė ir kita aptarnavimui skirta infrastruktūra. Savivaldybė siekia, kad mieste atsirastų modernus, FINA reikalavimus atitinkantis baseinas. Jame galėtų treniruotis ir profesionalūs plaukikai, ir leisti laisvalaikį panevėžiečiai, miesto svečiai“, – sakė Ž. Gaivenienė.

Rengs techninį projektą

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Ž. Gaivenienė sakė, kad dabar bus rengiamas techninis projektas.

„Be techninio projekto bus rengiamas ir projekto vykdymo priežiūrų paslaugos. Jų kaina negali būti didesnė nei 370 000 eurų su PVM. Planuojamas rekonstrukcijos biudžetas – 15 000 000 eurų su PVM. Tikimasi gauti dalinį finansavimą iš Valstybės investicijų programos“, – teigė ji.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite