Angle down Atgal

Janoniečiai sėkmingai dalyvavo LRT projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai 2020“

Sausio–vasario mėnesiais Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos mokinės Ūla Mitkevičiūtė (I d), Augustė Gočelkytė (II d) ir Guoda Šukytė (II e) dalyvavo Lietuvos televizijos projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“.

Didelė palaikymo komanda vyko į dešimtokų pusfinalį, nes būtent Augustė ir Guoda gavo kvietimą į tą patį žaidimą – gimnazistės varžėsi tarpusavyje dėl patekimo į kitą etapą. Tai truputį nuliūdino klasės draugus, nes visi supratome – į finalą geriausiu atveju pateks tik viena janonietė.

Žaidimo vedėjo Roberto Petrausko teigimu, jis jau neįsivaizduoja šio projekto be Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos atstovų: mūsų ryškūs oranžiniai šalikėliai ne tik papuošia didžiąją studiją žaisminga spalva, bet ir padeda įsiminti, atkreipia dėmesį, yra gerai pastebimi. Be to, „oranžinių šalikėlių“ desantas, visada sukuria geras emocijas, džiugų ir intriguojantį žaidimą.

Pusfinalio metu daug smagių emocijų gavome iš Augustės, juokėmės kartu su R. Petrausku iš netikėtai suktų klausimų, kuriuose įstrigdavo dešimtokai, tik Augustė į viską žiūrėjo linksmai, su šypsena ir vis bandydavo „pritempti“ kokį atsakymą. Tai labai pagyvino žaidimą, leido dalyviams truputį atsipalaiduoti, dingo televizijos kuriama įtampa.

Pusfinalio žaidime daugiausia teisingų atsakymų pateikė Guoda ir būtent ji gavo kvietimą į finalą. Finale, puikiai pradėjusi varžytuves, Guoda vienu tašku garbingai pralaimėjo Palangos miesto atstovei Mūzai, kuri ir tapo nugalėtoja. Klasės draugų sirgalių komanda finalo metu ne tik palaikėme Guodą, bet ir puikiai praleidome laiką, pasisėmėme įdomių žinių.

Džiaugiamės Guodos pasirodymu, jos parodyta drąsa.

Dėkojame už šiltą palaikymą, padrąsinimus ir visapusišką pagalbą – gimnazijos direktoriui Rimui Budraičiui, pavaduotojai Zitai Stankevičienei ir žinoma, savo mokytojams – klasių vadovams Svetlanai Kaleinikovai (II e), Irenai Vidžiūnienei (II d), Vilijai Šlivinskaitei (I d), geografijos mokytojai Gitanai Kazimieraitienei.

Justina GALVIČIŪTĖ, II e klasė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite