Angle down Atgal

Janoniečiai pelnė nominaciją už didžiausią kuriamą ekonominę naudą

Vasario 6-ąją, 18-oje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2020“, vyko ir „Lietuvos Junior Achievement“ regioninė jaunųjų bendrovių mugė. „Litexpo“ parodų salėje vykusiame renginyje prisistatė net 51 jaunoji bendrovė. Mugės lankytojai galėjo įsigyti moksleivių bendrovių kuriamos produkcijos ir siūlomų paslaugų.

Tarp 200 jaunųjų verslininkų galėjote išvysti ir aštuonis entuziastingus, visada besišypsančius veidus iš Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos. Tai buvome mes – jaunosios bendrovės (JB) „Re&Na“ ir „Power Tower“.

EXPO 2020 metų stenduose įsirengėme prekybos vietas, kuriose pristatinėjome savo idėjas, komentavome sprendimus, atsakinėjome į visus komisijos narių bei susidomėjusių klientų klausimus ir pardavinėjome savo prekes bei paslaugas.

Jaunoji bendrovė „Re&Na“ gamina ir parduoda natūralius kūno higienos produktus: ​kempines, kurios pagamintos iš daržovių – plaušenių, skirtas kūno šveitimui, ir veodo valymo padelius, kurie skirti naudojimui vietoje vienkartinių vatos diskelių. Jie gaminami iš nepanaudotų 100% medvilnės atraižų.

Jaunoji bendrovė „Power Tower“ prekiauja išskirtinio dizaino, didintos talpos, išmaniųjų įrenginių išorinėmis baterijomis, turinčiomis belaidžio ir paprasto krovimo funkcijas ir belaidėmis ausinėmis.

Jaunųjų bendrovių veiklą koordinuoja ekonomikos mokytoja Aurelija Šmitienė.

Mus vertino 63 komisijos nariai, kurie buvo suskirstyti į atskiras kategorijas: patariamoji komisija, nominacijų komisija ir pagrindinė komisija. Komisijos nariams buvo svarbu trumpas ir aiškus verslo idėjos pristatymas, darbas komandoje, produkto pateikimas, verslo planas, inovacijos, vertės kūrimas ir kūrybiškumas, produkto poreikis rinkai, finansai, bendravimas su klientu, profesionalumas ir gilus savo prekės ar paslaugos išmanymas bei per moksleivių bendrovės kūrimo laikotarpį padarytą pažanga.

Iškilmingos ceremonijos metu buvo paskelbta, kad mūsų JB „Re&Na“ laimėjo nominaciją už didžiausią kuriamą ekonominę naudą.

Ačiū visai LJA bendruomenei už profesionalų ir kokybišką renginį, ačiū mūsų gimnazijos bendruomenei už pagalbą ir palaikymą.

Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos jaunoji bendrovė „Re&Na“ jaunųjų bendrovių mugėje EXPO 2020 laimėjo nominaciją už didžiausią kuriamą ekonominę naudą.

Aneta JASUTYTĖ, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos jaunosios bendrovės „Re&Na“ prezidentė​

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite