Angle down Atgal

J. Narkevičius: nagrinėjame, ar pagerintų eismo sąlygas leidimas prie degančios raudonos šviesos sukti į dešinę

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius sako, kad yra nagrinėjama, ar leisti vairuotojams visada sukti į dešinę pusę degant raudonam šviesoforo signalui.

„Nagrinėjame situaciją, ar būtų saugu ir pagerintų eismo sąlygas leidimas prie degančios raudonos šviesos leisti atlikti posūkį į dešinę. Tai gana sudėtingas vertinimas, ekspertai turi įvairių nuomonių, bet mes ties tuo dirbame“, – teigė J. Narkevičius.

Anot ministro, savivaldybės gali grąžinti į sankryžas „žaliąsias rodykles“ ir nelaukiant Transporto kompetencijų agentūros vertinimo.

„Savivaldybės gali atstatyti tas rodykles nelaukiant agentūros vertinimo. Kai kurios savivaldybės tuo naudojasi. (...) Buvo laiko iki tol (sausio 1 d. – ELTA) įvertinti, padaryti monitoringą, padaryti eksperimentą, kai srautas nėra didelis miestuose ir pasiruošti tam procesui. Būtent tam procesui absoliučiai nebuvo kai kuriuose savivaldybėse pasiruošta“, – LRT radijui sakė J. Narkevičius.

ELTA primena, kad nuo šių metų sausio šalies sankryžose neliko vadinamųjų „žalių rodyklių“, tačiau, kilus visuomenės pasipiktinimui, Vyriausybė sausio 8 dieną pritarė Susisiekimo ministerijos siūlymui jas tam tikrose vietose grąžinti. Dėl šviesoforo įrengimo taisyklių buvo priimtas susisiekimo ministro įsakymas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite