Angle down Atgal

J. Narkevičius: darbas pasienyje vyksta normalia tvarka

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius sako, kad darbas pasienyje vyksta normalia tvarka.

„Neturime nei dabar, nei anksčiau (žinių – ELTA), išskyrus politinių pasisakymų prasme iš Baltarusijos. (...) darbas pasienyje vyksta normalia tvarka. (...) Jokių trukdžių arba padidėjusių eilių nei įprasta tvarka, nes čia gali kiekvieną dieną, ypač laisvadieniais, susidaryti ypatinga situacija, bet dėl politinių pareiškimų jokių pasikeitimų nematome“, – LRT radijui sakė J. Narkevičius.

Vis dėlto, anot jo, ieškoma alternatyvių tranzito kelių, jei jų prireiktų.

„Ieškome alternatyvų, prekių atradimo būdų. Šią savaitę vienas iš punktų su Lenkijos susisiekimo ministru bus pralaidumas per Lenkiją, jei kritiniu atveju reikės apvažiuoti Baltarusiją. Dėl to jau kalbame su ukrainiečiais, kad pasienis tarp Ukrainos ir Lenkijos būtų pralaidesnis. Rūpinamės, kad mūsų vežėjai nuo šito nenukentėtų“, – teigė ministras.

„Analizavome situaciją vežėjų, kurie dirba Rytų rinkoje. Ypatingai Rusijos kryptimi svarbus Latvijos sienų pralaidumas. Ten kalbame su kolegomis iš Latvijos, kad pralaidumas būtų pagerintas“, – pridūrė jis.

Įvažiuoti į Baltarusiją per Medininkų pasienio punktą, Pasienio kontrolės punktų direkcijos 8.40 val. duomenimis, laukia 24 vilkikai.

Prognozuojamas laukimo laikas vilkikams – apie 1 valandą.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite