Angle down Atgal

J. Jankevičius su mylimąja Greta susilaukė vaikelio

Televizijos laidų vedėjas, humoristas Justinas Jankevičius su mylimąja Greta Mikalauskyte susilaukė pirmagimio. Porai gimė sūnus.

Pora naujagimiui išrinko Leono vardą, praneša naujienų portalas Delfi.

„Per devynis mėnesius peržiūrėjome visus vardus ir Leonas buvo vienintelis, kuris mums tiko. Su Greta nutarėme, kad greičiausiai ir bus šis vardas, o gimus vaikui iš tiesų supratome, kad jis – Leonas. Taip ir išrinkome. Be to, šis vardas jau yra mano giminėje“, – portalui pasakojo J. Jankevičius.

Žinomas vyras socialiniame tinkle pasidalijo šilta akimirka, kai ant rankų sūpuoja pirmagimį Leoną. Prie nuotraukos J. Jankevičius padėkojo savo mylimąjai ir neslėpė džiaugsmo. „Žiūrėkit, ką radau raugintuose kopūstuose!“, – šmaikščiai rašė Justinas.

Alfa.lt primena, kad pirmą kartą J. Jankevičius ir G. Mikalauskytė viešumoje kaip pora pasirodė 2016 m. TV3 naujojo sezono pristatymo renginyje. „Faktas tas, kad kaip pasiskelbėme, taip yra, yra žmogus mano gyvenime. Aš šį vakarą ir kitais vakarais esu su Greta, ir aš tiesiog dabar esu labai laimingas. Negaliu nuneigti, kad ji labai graži, bet pagrindinė savybė ta, kad aš su ja esu laimingas ir aš labai džiaugiuosi, kad ji atsirado mano gyvenime“, – tuo metu naujienų portalui Alfa.lt nuoširdžiai kalbėjo J. Jankevičius.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite