Angle down Atgal

J. Jankevičius pasišaipė iš populiarėjančios programėlės: jei visi, tai visi

Pastaruoju metu Lietuvoje populiarėja programėlė „FaceApp“, kuri leidžia pakoreguoti veidą būtent taip, kaip norite. Nepriekaištingas makiažas, stilinga šukuosena ar netgi pasendintas veidas – ši programėlė gali pasiūlyti išties daug. Pažiūrėti į save kitomis akimis užsigeidė ir žinomi Lietuvos žmonės.

Labiausiai garsenybes sudomino „senėjimo“ funkcija – visi ėmė žiūrėti, kaip atrodys po kelių dešimtmečių.

Šios progos nepraleido ir televizijos bei radijo laidų vedėjas Rolandas Mackevičius. Žinomas vyras socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotrauka su šmaikščiu prierašu: „Senis ir fontanas“.

Aktorė Ineta Stasiulytė teigė mananti, jog senatvė yra gražiau nei plastinės chirurgijos paliestas veidas.

„Senatvė. Geresnė aktualija nei botulinai. Norėčiau sulaukti 100 metų ir viską pamatyti per tuos metus. Tikiu, kad kūnas pavirsta į dulkes, o siela keliauja tolyn. Juk būna, kad susitinkame naują žmogų ir jaučiame begalinį artumą vienas kitam, buvom juk susitikę. O kad neprisimenam, tai ne įrodymas, kad to nebuvo“, – svarstė moteris.

O štai humoristas, televizijos laidų vedėjas Justinas Jankevičius iš šios naujos mados pasišaipė. Žinomas vyras juokėsi, kad jei visi viešina savo nuotraukas, tai turi padaryti ir jis.

„Nežinau, man kažkaip durnai tie 70 metų pasisendino“, – šmaikščiai rašė J. Jankevičius prie paminklo nuotraukos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite