Angle down Atgal

Įžūliai nustūmus nepilnametį, pasisavintas jo elektrinis paspirtukas

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės, kuomet liepos 25 d. apie 20.30 val. Kaune, A. Stulginskio g., nepilnamečiui važiuojant elektriniu paspirtuku „Xiomi Mi M365“ prie jo pribėgo asmuo, nustūmė į šalį ir paėmęs paspirtuką nuvažiavo.

Šalia važiavęs draugas dviračiu bandė vytis asmenį, tačiau nesėkmingai. Dėl įvykio buvo padaryta 385 eurų žala. Netoliese vaizdo stebėjimo kamerų buvo užfiksuotas asmuo, galintis turėti tyrimui reikšmingos informacijos.
Gyventojus, atpažįstančius šį asmenį, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 700) 60664, (8 37) 303 450 arba rašyti el. paštu laima.petraskiene@policija.lt.
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės apylinkės prokuratūros Ketvirtojo skyriaus prokurorai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite