Angle down Atgal

Įžanga į savaitgalį – neblaivūs vairuotojai Kauno mieste

Vakar, liepos 23 d., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai vakare vykusios policijos priemonės metu sulaikė ne vieną neblaivų vairuotoją pačiame Kauno mieste – Europos pr. bei Birštono g.

Skaičiai iškalbingi
Iš viso pareigūnai patikrino per 2200 transporto priemonių bei jų vairuotojų. Nustatyti penkti vairuotojai, kurie sėdo vairuoti transporto priemones būdami neblaivūs. Visiems jiems nustatytas lengvas girtumo laipsnis. Du vairuotojai, kaip paaiškėjo, vairuoja neblaivūs nebe pirmą kartą.

Vienas jų, kuriam nustatytas 0,67 prom. girtumas, „pričiumpamas“ antrą kartą, o kitas, kuriam nustatytas 0,44 prom. girtumas – net trečiąjį kartą. Jam teisė vairuoti atimta jau buvo du kartus. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Saugaus eismo automobilių keliais įstatymu, trečią kartą vairavus neblaiviam, teisė vairuoti grąžina ne anksčiau nei po 10 metų. Dar 15 vairuotojų taip pat buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo nustatytos leistinos normos.

Vykdytos priemonės metu nustatyta ir keletas atvejų, kuomet vairuotai naudojosi mobiliojo ryšio telefonais, buvo neapdraudę savo transporto priemonių civilinės atsakomybės draudimo ar viršijo nustatytą leistiną greitį.

Dar didesnis dėmesys
Tokios ir panašios eismo saugumo priemonės vykdomos nuolat. Tačiau Kauno apskrities pareigūnai prasitaria, kad šį savaitgalį, kaip ir kolegos kitose apskrityse, skirs dar didesnį dėmesį neblaiviems vairuotojams nustatyti, dėl kurių, pasak statistikos, dažnai įvyksta ne viena skaudi nelaimė kelyje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite