Angle down Atgal

Įvyks stebuklas!

Trumpėjančios dienos ir ilgi tamsūs vakarai šaukia, jog nenumaldomai artėja žiema, o su ja ir stebuklingas Kalėdų laikotarpis. Praėję metai parodė, kad gyvenimas gali nupiešti įvairius scenarijus. Karantinas visus paliko namuose, dalį mūsų – atskirtus nuo šeimos narių, artimųjų. Tačiau Kalėdos vistiek įvyko. Telefonu, internetu, vaizdo skambučiu. Išmaniųjų technologijų dėka irgi gali vykti stebuklai!

Šiais metais Kalėdoms pradėkime ruoštis anksčiau. Įsigykime dovanas, pagalvokime apie jų siuntimą. Jei karantinas ir vėl parodytų savo nagus – būkime pasiruošę parodyti išskirtinį dėmesį mylimiems žmonėms.

Tačiau Kalėdos – ne tik dovanų metas. Tai ir gerų darbų, stebuklų metas. Deja, ne visiems tie stebuklai vyksta be bendruomenės pastangų. Šiais metais Etaplius.lt kviečia vienytis ir sukurti stebuklą jautriai visuomenės grupei. Ir bendrystės dėka jis tikrai įvyks!

Ar kada pagalvojote, ką prarasti bijotumėte labiausiai? Regą, klausą, galimybę vaikščioti? Kiek daug dalykų gyvenime galima pasiekti vien galint vaikščioti.

Etaplius.lt, pasitelkę į pagalbą stebuklingas išmaniąsias technologijas ir visuomenę, nori nudžiuginti tuos, kurie yra prikaustyti prie lovos, sunkiai serga. Virtualios realybės pagalba padovanokime jiems kelionę į Laplandiją, pasivaikšiojimą Paryžiuje, kopimą į kalnus, nukelkime į vietą, apie kurią žmonės kasdien svajoja! Taip tikrai „Įvyks stebuklas“.

Viso šventinio laikotarpio metu pristatysime Jums jautrias istorijas ir herojų pažintis su virtualia realybe, taip pat kviesime prie stebuklo įgyvendinimo prisidėti ir Jus!

Prisidėti prie stebuklo galite kiekvienas, skirdamas paramą į VšĮ „Šiauliai plius“ paramos sąskaitą LT867300010131723538 banke „Swedbank“. Paskirtyje nurodykite – „Įvyks stebuklas“ bei siuntėjo vardą, pavardę arba įmonės pavadinimą. Dėkojame, kad kartu galime kurti stebuklus!

Stebuklus jau remia „Grafų baldai“, “Baltik vairas“, pigu.lt, "Rovana", „EnterVR - Virtuali realybė Šiauliuose“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite