Angle down Atgal

Įvyko darbinis pasitarimas dėl investicinių projektų valdymo

Vakar įvyko darbinis pasitarimas dėl investicinių projektų vykdymo, kuriame dalyvavo Savivaldybės meras Andrius Bautronis, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, administracijos direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė, skyrių vedėjai, atsakingi specialistai, projektų vadovai ir koordinatoriai, buvo pateikta informacija apie jų kuruojamų projektų vykdymo eigą.

Projektus pristatė Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vedėja Indrė Antanaitienė. Projektų vadovai pateikė informaciją apie įvykdytas užduotis ir priežastis, trukdančias sklandžiai atlikti tam tikrus projektų etapus, taip pat buvo aptarti veiksmai dėl problemų sprendimo ar derinimo.

2020 m. bus tęsiami ir sudėtingesni projektai: Raseinių m. centrinės dalies patrauklumo didinimas rekonstruojant Vilniaus g. ir modernizuojant vietos bendruomenei svarbias viešąsias erdves, Raseinių rajono kultūros centro rekonstravimas, infrastruktūros pritaikymas visuomenės poreikiams (paskelbus konkursą rangos darbams ir atrinkus rangovą), Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros atnaujinimas ir plėtra Raseinių rajono savivaldybėje, Viduklės miestelio bendruomeninės infrastruktūros gerinimas, Neformaliojo ugdymosi galimybių didinimas modernizuojant Raseinių kūno kultūros ir sporto centrą ir kt. Iš rangovų reikalaujama, kad darbai būtų atlikti kokybiškai ir nustatytais terminais.

Taip pat buvo pabrėžta ir paprašyta projektus kuruojančių specialistų skirti didesnį dėmesį formuluojant technines užduotis projektavimo paslaugų ir rangos darbų viešųjų pirkimų vykdymui, o pasirašius sutartį, svarbu vykdyti sutarties priežiūros kontrolę: priimant prekes, darbus ar paslaugas, patikrinti, ar pirkimo objektas atitinka tai, kas numatyta sutartyje, ar pateikiama sutartyje nustatytais įkainiais, terminais, ar sutartį vykdo joje nurodyti asmenys ir pan. Jei vėluojama, būtina taikyti sutartyje numatytas sankcijas ir nuo jų taikymo pradžios raštu informuoti paslaugų teikėjus ar rangovus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite