Angle down Atgal

Įvertino A. Verygą: jis padarė labai daug

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) prorektorius profesorius Kęstutis Petrikonis teigia, kad sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga padarė nemažai teisingų sprendimų. Anot jo, sunku vertinti ministro darbą, kuomet su koronaviruso situacija dar nebuvo susidūręs joks kitas buvęs ar būsimas ministras.

„Ministras padarė labai daug. Kitas ministras kažin ar gali padaryti tiek tokioje situacijoje kaip šitas. Mes turime pastatyti tą kitą ministrą į šio ministro poziciją. Tai šioje vietoje kaip ir krepšinio komanda. Ji pradeda sezoną, tai treneris būna geras. Jei rezultatai kažkada būna blogi, nebūtinai jie priklauso nuo trenerio, tai akcininkai svarsto trenerį pakeisti. Nors jis buvo geras ir galbūt apdovanojamas“, – po susitikimo su prezidentu Gitanu Nausėda sakė K. Petrikonis.

Prezidentas G. Nausėda ketvirtadienį susitiko su sveikatos apsaugos ekspertais. Prezidentūroje apsilankė profesoriai Vytautas Kasiulevičius, Mindaugas Stankūnas, Edita Sužiedėlienė, Kęstutis Petrikonis ir Aurelija Žvirblienė. Šiuo susitikimu G. Nausėda imasi iniciatyvos suburti geriausius Lietuvoje sveikatos apsaugos ekspertus, kurie analizuotų, vertintų ir teiktų atsakingoms institucijoms įrodymais ir mokslu grįstas rekomendacijas COVID-19 viruso valdymui Lietuvoje.

Vėliau ketvirtadienį koronaviruso keliamas problemas prezidentas nuotoliniu būdu aptars dalyvaudamas Europos Vadovų Tarybos posėdyje.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite