Stop kadras
Angle down Atgal

Įvertinkite: į Šiaulius kviečia naujas nuotaikingas filmukas

Regis, nuotraukos tikrai gali perteikti emocijas, bet tai dar geriau padaro filmuota medžiaga. Nuotaikingą, vasara dvelkiantį filmuką sukūrė Šiaulių turizmo informacijos centras. Turizmo atstovai teigia, kad šis, į Šiaulius kviečiantis atvykti filmukas, kurio centre – gražiausios vietos praleisti laisvalaikį su šeima Saulės mieste – nepaliks abejingų ir dar daugiau šeimų ir pavienių keliautojų pasirinks Šiaulius savo kitai kelionei.

Saldžiausias „Rūtos“ šokolado muziejus mieste, senasis Žaliūkių malūnas, žiedų gausa stebinantis botanikos sodas – šie ir dar daugiau pačių lankomiausių turistinių objektų pateko į šį daugiau nei minutės trukmės filmuką.

„Saulės spindulių pilni kadrai sukuria gerą nuotaiką ir net neabejojame, kad šis filmukas nepaliks abejingų. Jau dabar pastebime, kad susidomėjimas miestu tikrai išaugęs, tikimės, kad šis vaizdo klipas dar labiau padidins susidomėjimą Šiauliais“, - teigė turizmo atstovai.

O kad apsilankymas saulės mieste dar giliau įsirėžtų atmintyje – dalyvaukite šventiniame žaidime. Šiemet Šiauliai švenčia 785 jubiliejų ir kviečia miestą atrasti per saulę – juk čia saulės miestas, todėl ir su saule susijusių objektų kiek tik nori. Nuo aukščiausių saulės laikrodžių iki gatvės meno kūrinių.

Žaidimo maršrute net 8 su saule susiję objektai, kuriuos reikia rasti Šiauliuose. Aukščiausias Lietuvoje saulės laikrodis Šiauliuose atsirado minint 750 Saulės mūšio metines. Auksu padengta skulptūra „Šaulys“ padangėse iš tolo spindi, o vakare dar papildomai apšviečiama prožektoriais.

Vienas seniausių saulės laikrodžių yra ant Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros fasado. Turistams neretai kyla klausimas, kodėl pažymėti skaičiai nuo VII iki V, o ne kaip įprasta ciferblate. Ar žinote atsakymą? Užuomina – kada saulė danguje?

Dar daugiau kitų saulėtų objektų rasite žaidimo maršrute. Žaidimo ieškokite „Pamatyk Lietuvoje“ mobiliojoje programėlėje. Kelionių žaidimas vyksta nuo liepos 16 ir tęsis iki Šiaulių miesto gimtadienio šventės „Šiaulių dienų“ – rugsėjo 9 d. 

Koks žaidimas be prizų. Paskatinamieji prizai – kas savaitę dovanojamas kuponas šeimai apsilankyti „Enter VR“ virtualios realybės kambaryje Šiauliuose. „Enter VR“ virtualios realybės kambarys šiemet švenčia 5-erių metų sukaktį.

Pagrindinius prizus dovanoja PC „Saulės miestas“. Net du laimingieji bus apdovanoti kuponais po 100 Eur. Šiaulių turizmo informacijos centras padovanos net trims prizininkams kelioninius indų rinkinius, pagamintus iš perdirbtų šiaudų.

Informaciją kaip žaisti galite rasti čia.

comment Skaitytojų komentarai (3)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite