Angle down Atgal

Įveikus pirmąją bangą – premijų dalijimo metas

LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija dar balandį pranešė, kad paskirstytos lėšos socialinių paslaugų įstaigų darbuotojų premijoms. Klaipėdos rajonui skirta per 71-ą tūkstantį eurų, tačiau lėšos dar nėra gautos.

Vienkartinės piniginės išmokos buvo skirtos ir kai kuriems Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos darbuotojams už vienkartines ypatingos svarbos užduotis, siekiant suvaldyti COVID-19 ligos plitimą Klaipėdos rajone.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sveikatos ir socialinės politikos skyriaus vyresnioji patarėja Dalia Gumuliauskienė informavo, kad lėšas socialinių paslaugų įstaigų darbuotojų premijoms tikimasi gauti šio mėnesio pabaigoje. „Tuo pačiu mes atliekame ir savo namų darbus. Bendraujame su mūsų įstaigomis, norime nustatyti jų poreikį. Akivaizdu, kad žmonės laukia premijų. Tad kai tik lėšos bus gautos, įstaigos darbuotojams išmokės jas kaip įmanoma greičiau“, – kalbėjo D. Gumuliauskienė.

Klaipėdos rajono savivaldybės mero patarėjas Jevgenijus Bardauskas, paprašytas konkrečiai įvardinti keliems Administracijos darbuotojams buvo skirtos vienkartinės piniginės išmokos ir kokia jų bendra suma, atsakė: „Išmokos buvo skirtos 19 darbuotojų, dirbusių Ekstremalių situacijų komisijoje ir Ekstremalių situacijų operacijų centre. Šios išmokos darbuotojams skirtos už vienkartines ypatingos svarbos užduotis, siekiant suvaldyti COVID-19 ligos plitimą Klaipėdos rajone. Bendra suma – 9 490 Eur su mokesčiais. Vienkartinėmis piniginėmis išmokomis buvo įvertinti ir 7 Sendvario bei Gargždų seniūnijų darbuotojai. Kiekvienam skirta po 500 eurų su mokesčiais. Šios išmokos jiems numatytos už asmenų izoliavimo vietų administravimą.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite