Angle down Atgal

Įtempiamos lubos virtuvėje – kurį dizainą pasirinkti?

Įtempiamos lubos yra greitas ir praktiškas būdas šiuolaikiškai įrengti virtuvę. Šios lubos lengvai konkuruoja su kitais lubų apdailos sprendimais, tokiais kaip gipso kartonas arba pakabinamos lubos. PVC lubos pasižymi ilgaaiškumu ir patvarumu, kas yra ypač svarbu virtuvei. Todėl būtent apie lubų įrengimą virtuvėje ir norime papasakoti šiame straipsnyje.

Privalumai

Įtempiamos lubos yra šiuolaikiškas sprendimas, dėl to dalis vartotoju vis dar skeptiškai žiūri į jas. Dažnai galvojama, kad pagridninis jų trūkumas – nekokybiškas įrengimas. Tik kvalifikuoti ir profesionaliai dirbantys specialistai užtikrins kokybišką rezultatą bei suteiks garantijas darbams ir medžiagoms.

 1. Įtempiamos lubos gaminamos iš medžiagų, kurios nekenkia sveikatai. Norint tuo įsitikinti – patariama pasiteirauti plėvelės sertifikato;

 2. Nekaupia dulkių ir nėra imlus grybelio ir kitų mikroorganizmų plitimui;

 3. Pasižymi aukštu ugnies atsparumo lygiu;

 4. Krupščiai prižiūrint, lubos tarnaus ir išliks tokios pačios spalvos virš 20 metų;

 5. Spalvų ir tekstūrų įvairovės dėka, tiks bet kokiam interjerui;

 6. Nereikalauja dažno valymo, lengvai valomos, todėl priežiūrėti yra itin paprasta.

Kaip gi pasirinkti lubas virtuvei?

Į tempiamų lubų plėvelės skiriasi išvaizda, paviršiumi bei pačiu dizainu. Todėl visai nesunku suprojektuoti idealias lubas miegamajam, svetainei ir net gi virtuvei.


 

Plėvelių tipai

Rinkoje yra siūlomi keli įtempiamų lubų dangos tipai:

 • Blizgi
  Atspindės šviesą, kurios dėka visas kambarys atrodys daug erdvesnis ir šviesesnis. Blizgios lubos puikiai tinka mažoms patalpoms, ankštoms virtuvėms, ypač jeigu renkatės smėlio spalvos plėvelę. Priežiūria pakanka turėti šluostę ir specialųjį valiklį.

 • Matinė
  Visiškai neblizgi, primena klasikines dažytas lubas. Populiariausias pasirinkimas. Ši plėvelė tobulai tinka klasikinio stiliaus intrjerui ir dažnai naudojama vieno lygio luboms įrengti.

 • Satinas
  Dar kitaip vadinamas „auksinis viduriukas“ tarp matinių ir blizgių dangų, pasižymi lengvu blizgesiu, todėl šiek tiek išdidina patalpas.

 • Medžiaginės
  Dar kitaip vadinamos ekologiškomis lubomis. Puikiai tinka vaikų kambariui arba miegamajam, tačiau nerekomenduojama įrengti virtuvėje. Už šias lubas būkite pasiruošę sumokėti bent dvigubai daugiau, nei už įprastą plėvelę.

Spalvos

Įtempiamų lubų spalva parenkama priklausomai nuo bendro virtuvės arba svetainės stiliaus. Įprastai tai būna klasikinės baltos spalvos lubos, tačiau esant ir kitų spalvų akcentams, lubų spalvą galima pritaikyti pagal šiuos atspalvius. Spalvų paletė yra pakankamai didelė, todėl rasti reikiamą spalvą nebus sudėtinga. Universaliomis spalvopmis laikamos balta, kreminė, smėlio, pilka, melsvai-pilka ir dramblio kaulo. Šios spalvos atrodys visada šiuolaikiškai ir patraukliai. Tamsių spalvų mėgėjams rekomenduojame atkreipti dėmesį į juodą, vyšninę bei tamsiai žalią PVC plėvelių spalvą.

Remiamas turinys 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite