Angle down Atgal

Įtempiamos lubos: kodėl pigiau ne visuomet geriau?

Atsako įtempiamas lubas visoje Šiaulių apskrityje montuojančios įmonės „Ertesa“ vadovas Algimantas Gasparaitis:

– Įtempiamų lubų gamybai naudojama plastikinė plėvelė (polivinilchloridas), kurios sudėtyje yra sumažinti toksinų ir degiųjų medžiagų kiekiai, jie atitinka ES ekologiškumo bei saugumo standartus. Dar prieš 15 metų 1 kv. m tokios plastiko plėvelės prilygo mėnesio algai Lietuvoje ir retas tautietis galėjo sau leisti tokią prabangą kaip įtempiamos lubos.

Dabar įtempiamos lubos vis labiau populiarėja. Bėda ta, kad jų gamyboje naudojamą plėvelę imta falsifikuoti. Padirbiniai neatitinka jokių sveikatos ir saugumo standartų, gali sukelti ligų ir pakenkti sveikatai. Kokybiškų plėvelių kainos svyruoja nuo 6 iki 12 Eur/kv. m. O naudojant antrines žaliavas, pridėjus elastiklių ir dažų, padirbinių kainos žemėja net iki 0,5 Eur/kv. m. Maža to, padirbinėtojai klientus mulkina, atsispausdindami sertifikatus, kurių pilnas internetas.

Taigi, kai matome skelbimus, kad kokybiškos įtempiamos lubos su darbu kainuoja 13 Eur/kv. m arba vos 9 Eur/kv. m („Įtempiamos lubos nuo 13 Eur!“, „AKCIJA! TIK 9 EUR!“), darosi aišku, kad taip gali dirbti arba labdaros organizacija, arba tie, kurie už nedidelę kainą ir dalelę jūsų sveikatos suteiks namams grožio.

Juokingai skamba teiginiai apie įtempiamoms luboms taikomą garantiją – kai kas gali pasiūlyti net 25 metus. O štai pačios gamyklos medžiagai suteikia 10 metų garantiją.

Klientams patariame atidžiai rinktis darbus atliksiančius meistrus. Deja, kaina tapo esminiu kriterijumi, nes yra juntama iškart, o žala sveikatai – tik po kurio laiko. Tačiau svarbu, kad žinotume, ką iš tikrųjų turime virš savo galvų.

UAB „Ertesa“

S. Dariaus ir S. Girėno g. 30-112, Šiauliai

Tel. 8 615 39 071

Feisbuke: Įtempiamos lubos Ertesa

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite