Angle down Atgal

Įteiktos Lietuvos automobilių sporto federacijos padėkos

Penktadienį Ignalinos rajono savivaldybėje lankėsi ir su rajono vadovais susitiko Visagino automobilių ir motociklų sporto klubo prezidentas Tadas Balaišis.

Susitikimo metu prisimintos šiais metais Ignalinoje surengtos automobilių sporto varžybos, po daugiau nei penkiolikos metų sugrąžinusios ignaliniečiams varžybų polėkį ir aistras.

Kai gegužės 22 dieną Ignalinoje oficialiai buvo atidarytas šių metų ralio sezonas, kur „Rally Cup Ignalina“ varžybose dėl Ignalinos rajono savivaldybės mero taurės kovojo 50 ekipažų, automobilių sporto gerbėjai prisiminė ir 2005-uosius, kai rajono keliukais skriejo Visagino žiemos ralio dalyvių automobiliai. Atgaivinti lenktynes kalvotose ir ežeringose Aukštaitijos apylinkėse - lenktynininko Aurimo Eidžiūno ir Visagino automobilių sporto klubo vadovo Tado Balaišio mintis.

Antrą kartą šiais metais sportiniai ralio automobiliai nuspalvino Ignaliną ir jos kelius rugsėjo 25 dieną. Vaizdinguose rajono žvyrkeliuose šį kartą varžėsi Lietuvos mini ralio čempionato dalyviai, kuriems tai buvo finalinis – penktasis – etapas. Visagino automobilių ir motociklų sporto klubo prezidentas Tadas Balaišis, viešėjęs Ignalinoje, paliko čia ir malonių dovanų: Lietuvos automobilių sporto federacijos prezidento Egidijaus Janavičiaus ir generalinio sekretoriaus Tado Vasiliausko padėką Ignalinos rajono savivaldybei - už partnerystę bei Lietuvos automobilių sporto federacijos prezidento Egidijaus Janavičiaus padėkas Ignalinos rajono savivaldybės merui Justui Rasikui ir administracijos direktorei Jūratei Balinskienei - už reikšmingą paramą automobilių sportui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite