Angle down Atgal

Italijoje rasite pilį lyg iš pasakos

Jei „Ledo šalis“ turėtų tikrą pilį, tai neabejotinai būtų šioji. Italijoje esančiame Molizės regione stovinti neįtikėtino grožio pilis prilygsta architektūriniam brangakmeniui. Daugelio laikomai stebuklinga piliai prireikė beveik šimtmečio, kad būtų pastatyta. Keletas įdomių faktų apie šią Dievo Motinos liūdesio baziliką – lankomiausią vietą regione.

Šventovės statybai, jos architektūrai buvo pasitelkti išskirtinai tik vietiniai akmens skulptoriai, o akmenys – tik iš Kastelpetrozo regiono.

Apie šią baziliką sklando keletas legendų. Pasak vienos iš jų, dvi merginos sykį pamatė Madoną, laikančią ant rankų savo kraujuojantį sūnų, ten, kur šiuo metu stovi šventykla. Merginos tik ieškojo savo pasiklydusios avelės, kai pamatė akinančią šviesą, sklindančią iš uolos. Nuo to pirmojo incidento panašią istoriją pasakoja visi ten besilankiusieji.

Šimtai lankytojų atvyksta tam, kad pereitų tuo mistišku kalnuotu keliu, kuriuo ėjo šios dvi merginos, kad patys išvystų žymiąsias uolas.

Neįtikėtino grožio bažnyčia traukte traukia turistus. Gera žinia ta, kad ten galima ir apsistoti. Žinoma, ne pačioje bažnyčioje, o viešbutyje šalia bazilikos, pastatytame tam, kad lankytojai galėtų pasilikti ilgesniam laikui ir ištyrinėti regioną atidžiau.

Parengta pagal Brightside.me

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite