Angle down Atgal

Išvyka į Raseinių hipodromą

Betygalos vaikų dienos centro lankytojai nuvyko į vienintelį Baltijos šalyse esantį Raseinių hipodromą, kuriame galima organizuoti lygiąsias žirgų lenktynes. Ten mus maloniai priėmė ir apie žirgų kasdienį gyvenimą, priežiūrą, karališkąjį sportą papasakojo jojimo treneris Donatas Bartkus.

Susipažinome su hipodrome gyvenančiais gražuoliais žirgais, sužinojome jų vardus, charakterio ypatybes. Jojimo treneris parodė (kas norėjo, galėjo pabandyti), kaip reikia šukuoti žirgą, išvalyti jo „pėdutes“. Po to visi vaikai jodinėjo ramia ir draugiška lietuvių žemaituke, kuri puikiai jautė kiekvieną mažąjį raitelį. Profesionali žokėja ant „žirgo-treniruoklio“ pademonstravo varžybinį jojimą.

Tai puikios fizinės formos reikalaujantis sportas. Drąsiausieji betygališkiai tai išbandė patys. Laikas hipodrome prabėgo labai greitai, daug pamatėme ir sužinojome apie nuostabų gyvūną, žmogaus draugą ir pagalbininką – žirgą. Dėkojame treneriui D.Bartkui už nepamirštamų įspūdžių ir labai daug pačių geriausių emocijų kupiną dieną.

Betygalos vaikų dienos centro socialinė darbuotoja Rita Zakienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite