Autorės nuotraukos
Angle down Atgal

Išvyka į gyvūnų globos namus

Šaltą sausio 24-osios popietę gausus 39-ių Marijampolės „Šaltinio“ progimnazijos I–IV klasių mokinių būrys, nešinas vaišėmis beglobiams keturkojams, atvyko į Marijampolės gyvūnų globos namus.

Prieš tai visą savaitę mokykloje vyko akcija „Padėkime beglobiams gyvūnams“, kurią organizavo mokytoja Erika Kilikevičienė. Pradinukai turi gerą širdelę, mat tėvelių padedami, sunešė didžiulę krūvą maisto pamestinukams.

Mus pasitikę darbuotojai ir Gyvūnų globos namų direktorius Darius Barzdukas kantriai atsakinėjo į mažųjų klausimus, papasakojo apie prieglaudoje gyvenančių šunų kasdienybę, veisles ir būdą.

Susitikimo valandėlė prabėgo akimirksniu. Kai kurie spėjo net ir susidraugauti su keturkojais. Vaikai graudinosi, matydami vizginančius uodegėles, šokinėjančius, džiaugsmingai lojančius ir bandančius pro grotas bent letenėle paliesti atvykusiųjų rankeles. Kiti džiaugėsi mažiuku šuneliu, kuris saugiai įsitaisęs prižiūrėtojo glėbyje smalsiai dairėsi į atvykėlius ir leidosi paglostomas.

Nuoširdžiai dėkojame mokinių ir jų tėvelių vardu už sudarytas sąlygas savo akimis pamatyti ir pajausti pamestinukų realybę, kaip gyvena ir jaučiasi žmonių išduoti artimiausi draugai.

Pirmyn važiavome linksmai klegėdami, atgal – ramūs ir susimąstę, retkarčiais persimesdami vienu kitu žodžiu apie tai, kas visus labiausiai sujaudino...

Kristina DAINAUSKIENĖ

„Šaltinio“ progimnazijos 4b klasės mokinių tėvų komiteto atstovė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite