Angle down Atgal

Istorinio turizmo mėgėjams – Pakruojo dvaras. Ką verta pamatyti?

Nors Pakruojo dvaras pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose buvo paminėtas 1531 m. jis iki šiol puikiai gyvuoja ir džiugina lankytojus savo aukštos kokybės paslaugomis, kurių čia yra įvairių: nuo nakvynių iki aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdų.

Pakruojo dvare teikiamos aukštos kokybės viešojo, dalykinio, aktyvaus, kultūrinio, pažintinio turizmo, sveikatinimo paslaugos, kurių tinkamą įgyvendinimą užtikrina kvalifikuota darbuotojų komanda. Tai leidžia pritraukti į dvarą didelius ir pastovius vietos bei užsienio turistų srautus, ypač kai pasaulyje vis labiau populiarėja „istorinis turizmas“, kai lankomi autentiškai atkurti dvarai, bei naudojamasi turizmo paslaugomis.

Nakvynė Pakruojo dvare

Nakvynė Pakruojo dvare – tai romantiškas atsipalaidavimas su brangiausiu žmogumi, kurio metu patirsite daug istorinių nuotykių. Čia Jūsų lauks bajoriška prabanga bei dėmesingas aptarnavimas. Taip pat – sutiktuvės su barono žolelių gėrimu, nakvynė specialiame viešbučio kambaryje, paslaptinga dovana miegamajame, kino vakaras Vėjo malūno kino teatre, garsūs ir gausūs pusryčiai, masažai bei SPA malonumai ir kitos pramogos, kurių čia apstu.

Aktyvus poilsis Pakruojo dvare

Pakruojo dvaras – puiki vieta poilsiui ir istorijos pažinimui. Tačiau, čia praleisti laisvalaikį galima ne tik ramiai, bet ir aktyviai.

Dvaro komanda kviečia išbandyti aktyvų dvaro poilsį, kurio metu atvykusiųjų laukia sutiktuvės su barono fon Ropo tradiciniu žolelių gėrimu, kino vakaras žvakių šviesoje autentiškame Vėjo malūno kino teatre, nakvynė „Malūninko namo“ viešbutyje, dovanos svečiams bei jodinėjimas dviem su instruktoriumi.

Taip pat galima rinktis poilsį šeimai, kurio metu papildomai gausite maitinimą, dalyvavimą „Gyvajame muziejuje“, jodinėjimą po apylinkes arba maniežą. Turėsite galimybė parašyti laišką savo artimiesiems tikra žąsies plunksna dvariškame atvirlaiškyje. Dvaro paštininkas Bonifacas išsiųs jį nurodytu adresu. Na, ir dar mėgausitės kambario linksmybėmis, kurias pamatysite tik atvykę į dvarą.

Pakruojo dvaro „Gyvasis muziejus“

Pakruojo dvaro „Gyvasis muziejus“ – tai galimybė grįžti šimtą metų atgal ir tapti tikrais dvariškiais, išbandyti dvaro gyvenimą, prisiliesti prie kiekvienos jo akimirkos. Nesvarbu, ar už lango žiema, ar vasara – dvaro gyvenimas verda visus metus.

Čia atvykusiųjų lauks gausybė įdomių dalykų: pamatyti, išgirsti, paliesti, užuosti ir net paragauti. Tapę „Gyvojo muziejaus“ dalyviais, atvykusieji pasijus taip, lyg gyventų prieš šimtą metų: prieš akis iškils dvaro ūkio darbai, kumečių ir dvaro valdovų kasdienybė, stebins žirgų pasirodymas, parfumerio Žako kvapų pasaulis, nuotaiką kels linksmas ir įtraukiantis aludario pasakojimas ir vaišės, stebins kalvio meistriškumas, o odą šiurpins vaizdai baudžiavos laikų Bausmių muziejuje.

Bausmių muziejus skirtas tiems, kurie nori išvysti tai, ko dar niekur neregėjo bei tiems, kurie pasiilgę nuo netikėtumo ir baimės pašiurpusios odos... Muziejuje apšviestame blausia viduramžių požemių šviesa, skambant grandinių žvangesiui, galėsite iš arčiau pamatyti ir išsamiau sužinoti apie senove dvelkiančiais bausmių įrankius ir įrenginius.

Šitiek neįtikėtinų dalykų vienoje vietoje – Pakruojo dvare – tai bus turininga ir įsimintina savaitgalio pramoga! Pažadame!

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite