Angle down Atgal

Įsteigta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybė – paskata verslui plėstis

Šį mėnesį Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius pasirašė bendradarbiavimo sutartį, taip oficialiai buvo atidarytas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialas. Žengtas reikšmingas žingsnis dar labiau stiprinti rajono įvaizdį, ekonominę politiką ir kurti kuo palankesnes sąlygas verslui.

Filialo įsteigimas – ypač palankus Kėdainių krašto verslininkams

Kėdainių verslo atstovų iniciatyva, 2015 m. liepos 7-ąją buvo patvirtintas sprendimas steigti Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybę, kurią tuo metu vienijo 5-ios Kėdainių rajono verslo įmonės.

Rajono vadovas Valentinas Tamulis pabrėžė, kad būtina siekti kuo stipresnio bendradarbiavimo tarp savivaldos ir verslininkų.

„Įsteigta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybė vienija 46 rajono verslo įmones. Svarbu, kad verslininkai noriai bendradarbiauja su savivaldybe, dalinasi verslo idėjomis, stiprinančiomis mūsų krašto įvaizdį“, – kalbėjo Valentinas Tamulis.

Nuo šiol metinį nario mokestį Kėdainių verslininkai mokės savam filialui ir turės palankesnes salygas gauti eksporto sertifikatus į trečiąsias šalis.

Verslininkai noriai įsitraukia į filialo veiklą

Įsteigto Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo vadovė, Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Daina Balasevičienė pabrėžė, kad filialas vienija įvairius verslininkus – nuo žemės ūkio, maisto pramonės iki trąšų gamybos. O jie kasmet noriai įsitraukia į filialo veiklą, taip pat atsiranda naujų narių.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius akcentavo, kad Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialas yra ypač aktyvus ir turintis svarią įtaką rajono mastu.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite