Angle down Atgal

Iššūkių metai verslui: kokias pamokas teko išmokti?

Pasaulį sukausčiusi koronaviruso pandemija netikėtai apvertė aukštyn kojomis mūsų kasdienybę. Nauja realybė itin skaudžiai smogė Lietuvos verslams. Praradimų išvengti nepavyko, tačiau verslo sektorius pamažu mokėsi „gyventi“ naujomis sąlygomis. Išlaikę lyderystę verslai ne tik atsistojo ant kojų, bet ir sugebėjo iššūkius paversti naujomis galimybėmis.

Apie lyderystės svarbą sunkumų kupinais laikais bus diskutuojama rugsėjį vyksiančioje, jau tradicija tapusioje Šiaulių pramonininkų asociacijos organizuojamoje Chaimo Frenkelio konferencijoje. „Lyderystė pokyčių laikais. Ko išmokome?“ – taip vadinsis šių metų konferencija, kurioje pranešimus skaitys itin įkvepiančios asmenybės.

Renginys tradiciškai bus pradedamas pagerbimo ceremonija prie Chaimo Frenkelio paminklo. Konferenciją atidarys Šiaulių pramonininkų asociacijos prezidentas Alvydas Stulpinas, sveikinimo žodžius tars garbūs svečiai.

Bus įteiktos ir prestižinės Chaimo Frenkelio vardo nominacijos, kurios skiriamos už asmeninius nuopelnus versle, keliant Šiaulių regiono ekonomiką, už verslo plėtrą, inovacijas, verslo aplinkos ir kultūros tobulinimą, mecenatinę paramą, aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje, už indėlį į Šiaulių miesto ar regiono puoselėjimą bei teigiamo įvaizdžio formavimą. Kam šie garbingi apdovanojimai atiteks šiemet, paaiškės renginio metu.

Apie Ch. Frenkelio odų fabriko istoriją ir odininkystės verslo pradžią Šiauliuose pasakos „Aušros“ muziejaus direktorius Raimundas Balza.

Aktyvi šiaulietė, savanorė, menininkė, pilietinių iniciatyvų autorė Sotera Babrauskytė paruošė pranešimą apie pramonės svarbą jaunam žmogui.

Alpinistas, keliautojas, ekspedicijų fotografas Saulius Damulevičius pasakos apie savo patirtį kalnuose ir apie tai, ką reiškia įveikti save, norint pasiekti aukščiausią viršūnę.

Konferencija vyks rugsėjo 7 dieną. Renginio programą rasite čia.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite