Angle down Atgal

Išskirtinių žvaigždžių savaitgalis Druskininkuose

Pirmąjį pavasario savaitgalį iškirtinai Druskininkuose karaliaus garsiausios Lietuvos krepšinio, muzikos bei šokio žvaigždės.

Kovo 4-ąją dieną Druskininkų sporto centre dvi stipriausios Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) komandos Marijampolės „Sūduva“ ir Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“, kurių gretose net 8 Lietuvos rinktinių žaidėjos ir dviejų nacionalinių rinktinių vyr. treneriai Mantas Šernius ir Tadas Stankevičius sieks pirmojo šio LMKL sezono trofėjaus - Lietuvos moterų krepšinio taurės. Šios taurės finalo globėja, nemažiau išskirtinė asmenybė Lietuvoje - Olimpinė čempionė ir LTOK Prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Trijų valandų renginyje dar viena neeilinė Lietuvos moteris - tai užburiančio balso savininkė Inga Valinskienė. Ne mažiau aistrų visoje Lietuvoje sukelia ir grakščiosios Kauno “Žalgirio” šokėjos savo sugebėjimais dažnai stulbinančios Europos krepšinio čempionatų bei Eurolygos aikšteles.

Kviečiame praleisti nuostabų savaitgalį Druskininkuose su geriausiomis Lietuvos krepšinio ir scenos žvaigždėmis. Visų susirinkusiųjų Druskininkų sporto centre laukia gausybė konkursų ir nuostabių prizų.

Bilietus į net tris valandas truksiantį krepšinio, muzikos ir šviesų renginį platina „Bilietai.lt“.

Nepraleiskite progos būti didžiausioje Lietuvos moterų krepšinio lygos šventėje Druskininkuose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite