Angle down Atgal

Išskirtinės parodos „Ką Šiauliai davė pasauliui“ pristatymai „Šaltinėlyje“

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale visą rugsėjo mėnesį eksponuota paroda „Ką Šiauliai davė pasauliui“ sulaukė išskirtinio lankytojų dėmesio.

Per 250 moksleivių iš Centro pradinės mokyklos, „Juventos“, Vinco Kudirkos, Jovaro, Salduvės progimnazijų, Stasio Šalkausko gimnazijos ir studentų iš Šiaulių valstybinės kolegijos dalyvavo parodos pristatymo renginiuose.

Paroda „Ką Šiauliai davė pasauliui“ – tai pagarbos ir pasididžiavimo išraiška iškiliausioms Šiaulių krašto asmenybėms. Parodos sumanytojai siekė, kad pasaulyje gyvenantys šiauliečiai, Šiaulių kilmės asmenys savo darbais, veikla ir kūryba garsūs ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, būtų prisiminti ir įvertinti. Šis paroda yra svarbi, ne tik minint Pasaulio lietuvių metus, tačiau ir prisideda prie Šiaulių vardo garsinimo, įkvepia, motyvuoja, ugdo mūsų ateities kartų patriotiškumo ir bendruomeniškumo jausmą.

Paroda parengta įgyvendinat Šiaulių miesto savivaldybės remiamą projektą „Mes amžinam Lietuvą", skirtą Pasaulio lietuvių metams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite