Angle down Atgal

Išsisukti dėl kelių rastų alkoholio butelių norėjusiam vyrui gresia baudžiamoji atsakomybė

Gegužės 26 dieną vyras (gim. 1961 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariato pareigūnams siūlė 500 eurų kyšį.

Apie 10.00 val. Kaune, Šančiuose, patruliavę pareigūnai pastebėjo įtartinai lėtai už jų važiuojantį automobilį „Renault Scenic“, kuris, pareigūnams sustojus prie sankryžos greitai apsisuko ir nuvažiavo į šalia esančią gatvelę. Patyrę pareigūnai, kuriems kilo įtarimas dėl tokio staigaus vairuotojo elgesio, taip pat apsisuko ir Kranto alėjoje sustabdė minėtą automobilį. Apžiūrėjus jį buvo rasti 8 buteliai su skysčiu, skleidžiančiu alkoholio kvapą (galimai naminės degtinės). Vairuotojas, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės bandė papirkti policijos pareigūnus ir pasiūlė 500 eurų kyšį.
Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 227 str. 2 d. (papirkimas). Už tai numatyta atsakomybė – bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 2-ojo skyriaus prokurorai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite