Angle down Atgal

Išsirinkite laikrodį ir gaukite informacijos apie savo praėjusį gyvenimą

Mes siūlome jums sužinoti apie savo ankstesnį gyvenimą ir pabandyti suprasti, kas trukdo jums pasiekti tai, ko norite dabar. Taigi, atidžiai pažiūrėkite į nuotrauką ir išsirinkite vieną iš trijų laikrodžių.

Pirmas laikrodis

Šis laikrodis susijęs su priesaika. Praeitame gyvenime esate daug ką prižadėjęs, bet to neįvykdėte. Žmonės tikėjo Jumis ir liko nusivylę. Šiame gyvenime Jums gali nuolat trūkti pinigų, nesisekti santykiuose. Norėdami ištaisyti šią situaciją, turite išmokti laikytis savo žodžio.

Antras laikrodis

Šis laikrodis simbolizuoja meilę. Praeitame gyvenime jautėte stiprius jausmus bei prieraišumą kitam žmogaus. Net ir dabar vis dar negalite atsikratyti šito. Bijote įsileisti ką nors į savo gyvenimą, pasitikėti ir atsiverti. Jūs turite suprasti, kad idealių žmonių nėra. Išmokite priimti žmones tokius, kas jie yra.

Trečias laikrodis

Praeitame gyvenime jūs buvote susijęs su medicina, pagalba žmonėms, gydymu. Galbūt buvote gydytojas, žynys, gyduolis a pan. Dabar manote, kad dažnai žmonės naudojasi jūsų gerumu, jie ateina pas jus išsilieti bei laukia pagalbos sprendžiant problemas. Reikia iškelti save į pirmą vietą ir išmokti pasakyti „ne“ kitiems. Atsikratysite kaltės ir išmoksite gyventi neaukojant savęs kitiems.

Šaltinis: www.esotericblog.ru

Anomalija.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite