Angle down Atgal

Išsirinkite akį, sužinosite kai ką pribloškiančio

Vienas iš savęs pažinimo būdų - testai. Pasirinkite akį, kuri jums labiausiai patinka ir sužinokite kai ką nepaprasto.

1.
Esate atviras bet kokioms gyvenimo naujovėms: bet kokį gyvenimo posūkį priimate kaip galimybę kažko išmokti, tobulėti. Rizika jums - patirties sinonimas, o kiekvienos dienos prasmė - judėjimas tik pirmyn. Bet tuo pačiu esate labai delikati asmenybė. Vargiai atstumsite nepažįstamą žmogų, greičiau atvira širdimi jį priimsite, jis taps jūsų gyvenimo bendražygiu. Jūs nemėgstate garsiai kalbėti apie savo problemas, bet mielai sprendžiate kitų žmonių bėdas.
2.
Jūs siekiate pažinti esmę, nesvarbu, kokią sudėtingą problemą sprendžiate. Neatsisakote pabūti vienas, jums patinka jūsų paties draugija. Jūsų kredo: "Mąstau, reiškia - egzistuoju". Pasitikite savimi, tačiau nesijaučiate iki galo saugus. Bandote tai paslėpti, saugote save nuo chamizmo ir familiarumo.
3.
Aplinkiniai jus dažnai pavadina keistu. Nes turite kitokių pomėgių, interesų, kuriuos supranta tikrai ne visi. Nors tiesą sakant - jums ir nusispjaut į tai, ką galvoja kiti. Esate spontaniškas, tačiau tai pasireiškia, ne veiksmuose, o nuolatiniu smegenų darbu.
4.
Esate sudėtinga asmenybė, jūsų neįmanoma perprasti. Tai nei gerai, nei blogai. Jūsų nuotaika dažnai kinta, kartais jūs ryžtingas, kartais visiškai pasimetate situacijoje. Klausimai - "ką daryti?" ir "kas kaltas?" - jūsų nuolatiniai palydovai. Tačiau artimieji jus myli, priima jus tokiu, koks esate. Vertinkite tai.
5.
Jausmingumas - jūsų esmė. Tai ir jūsų pasididžiavimas, ir didžiausias trūkumas. Jis jums trukdo kurti, atostogauti, dirbti, žodžiu - gyventi. Jus gali užgauti žodžiai ir veiksmai, į kuriuos daugelis nekreiptų menkiausio dėmesio. Todėl ašaros jums - ne silpnumo pasireiškimas, bet būdas išsivaduoti iš pykčio ir nevilties. Jūs laimingas ir liūdnas vienu metu. Taip pat turite aštrią intuiciją, todėl galite pamatyti, kas laukia ateityje.
6
Praeities įvykiai trukdo judėti į priekį. Nesijaudinkite - laikas jus išgydys. Jūs retai dalijatės jausmais, mintimis, neatveriate širdies kiekvienam sutiktam žmogui. Jus laiko uždaru žmogumi, tačiau būtent dėl uždarumo jums sekasi įgyvendinti svajones ir todėl tampate stipresnis ir kantresnis.
7.
Jūs - puikus žmogus, brandi asmenybė. Su jumis lengva bendrauti, mokėdamas padaryti gerą įspūdį, galite pritapti bet kur. Jūs kaip magnetas traukiate žmones, kuriems sekasi. Esate sąžiningas, geros širdies, pamirštate, kas buvo bloga, tačiau esate truputį naivus, kategoriškai nesitaikstote su neteisybe ir chamizmu. Todėl jus laiko truputį senamadišku, nes su blogiu kovojate gerumu.
8.
Esate ugninga asmenybė tiek per šventes, tiek kasdienybėje. Todėl gyvenate lyg amžinai švęstumėte. Dievinate darbą, kurį dirbate, mylite žmones ir visą žmoniją. Esate nepavargstantis, gyvenate pašėlusiu tempu, nesumažinate greičio net sudėtinguose gyvenimo vingiuose. Apsaugokite save nuo streso ir nesijaudinkite dėl smulkmenų. Susiraskite širdžiai mielų nusiraminimo būdų. Skaitykite klasikų knygas.
9.
Dvigubas žaidimas - ne jums. Jūs permatomas lyg šaltinio vanduo ir būtent todėl galite gyventi taikoje su aplinka, nes jūsų sąžinė - tyra. Gebate "skenuoti" žmones - iškart suprantate, kada jie meluoja, būna veidmainiai, todėl jūsų neįmanoma apgauti. Melagį jūs demaskuojate iškart, o chamą vienu žvilgsniu "nuleidžiate ant žemės".

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite