Angle down Atgal

Išrinkti Naujosios Akmenės miesto jubiliejui skirtų piešinių konkurso nugalėtojai

Gegužės mėnesį vyko piešinių konkursas „Naujosios Akmenės miesto dabartis ir ateitis“, kurio tikslas dailės kalba išreikšti savo santykį su istorine Naujosios Akmenės miesto praeitimi ir dabartimi. Birželio 12 dieną speciali komisija įvertino 40 piešinių skirtus Naujosios Akmenės miesto 70 metų jubiliejaus šventei paminėti.

Vertinimo komisija nusprendė apdovanoti:

• I amžiaus grupės iki 7 metų piešinių konkurso dalyvius:

  • ANABELĘ URBONAITĘ, „Mano miestas“, Naujosios Akmenės muzikos mokykla, dailės klasė, mokytoja Rita Almanis;
  • GEDIMINĄ POKŠTĄ, „Mano miestas“, Naujosios Akmenės l-d „Atžalynas“, mokytoja Rasa Butkevičiūtė;
  • GRETĄ BALSEVIČIŪTĖ, „Mano miestas“, Naujosios Akmenės vaikų l-d „Atžalynas, mokytoja Alina Pivanovičienė;

• II amžiaus grupės 7-10 metų piešinių konkurso dalyvius:

  • AUGUSTĘ Butkutę, „Mano kiemas“, Akmenės rajono sav. Viešoji biblioteka, vaikų erdvė;
  • EIMANTĄ KRIŠTOPAITĮ, „Bažnyčia“, Akmenės rajono sav. Viešoji biblioteka, vaikų erdvė;
  • AUSTĖJĄ ŠNIAUKAITĘ, „Mano miesto bažnyčia“, Naujosios Akmenės vaikų l-d „Atžalynas“, mokytoja Rasa Butkevičiūtė.

• III amžiaus grupės 11-14 metų piešinių konkurso dalyvius:

  • VILTĘ MOROZOVAITĘ, „Kur saugomi išminties lobiai“, Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija, mokytoja Inga Suchodimcovienė;
  • ADRIANĄ CHERES, „Naujoji Akmenė“, Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija, mokytoja Inga Suchodimcovienė;
  • REMIGIJŲ LALĄ, „Prie fontano gražu“, Naujosios Akmenės muzikos mokykla, dailės klasė, mokytoja Rita Almanis.

• IV amžiaus grupės 15-19 metų piešinių konkurso dalyvius:

  • RŪTĄ GUGINYTĘ, „Čia mano namai“, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija, mokytoja Inga Suchodimcovienė;
  • KAMĖJĄ DOVIDAUSKYTĘ, „Čia mano miestas“, Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija, mokytoja Inga Suchodimcovienė;
  • GRETĄ ŽIKARAITĘ, „Naujoji Akmenė“, Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija, mokytoja Inga Suchodimcovienė.

Vertinimo komisija nusprendė paskatinti:

• I amžiaus grupės iki 7 metų piešinių konkurso dalyvius:

  • EITVYDĘ SASNAUSKAITĘ, „Aš myliu savo miestą“, Naujosios Akmenės vaikų l-d „Atžalynas“, skyrius „Žvaigždutė“, mokytoja Alina Pivanovienė;
  • RĖJŲ MAČIŲ, „Mano gimtojo miesto L. Petravičiaus aikštė“, Naujosios Akmenės l-d „Atžalynas“, mokytoja Rasa Butkevičiūtė.

• III amžiaus grupės 7-10 metų piešinių konkurso dalyvį:

  • ARNĄ LINIAUSKĄ, „Naujoji Akmenė kitaip“, Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija, mokytoja Inga Suchodimcovienė.

• IV amžiaus grupės 15-19 metų piešinių konkurso dalyvę:

  • SAULĘ KONTRIMAITĘ, „Mano miestas“, Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija, mokytoja Inga Suchodimcovienė.

Dailės darbų parodoje dalyvauja prizinių vietų nugalėtojai ir vertinimo komisijos atrinkti konkurso dalyviai:

  • ARNAS LINIAUSKAS, „Naujoji Akmenė kitaip“;
  • DOMINYKA ADOMAITYTĖ, „Saulėlydžio spalvos mieste“;
  • EITVYDĖ SASNAUSKAITĖ, „Aš myliu savo miestą“;
  • EMA STASIONYTĖ, „Naujoji Akmenė“;
  • FAUSTA BAUER, „Ten kur kaminai“;
  • GODA LIUCIJA GAŠPUITYTĖ, „Mūsų miestas“;
  • JONAS VAGARIS, „Didelis namai“;
  • KAMILĖ MONTVILAITĖ, „Naujoji Akmenė“;
  • LIEPA LIUTKUTĖ, „Žalioji Naujoji Akmenė“;
  • MAJUS GUDAS, „Miesto laikrodis“;
  • MANTAS JARUŠAITIS, „Miestas naktį“;
  • NORIK AGADŽANJAN, „Miesto bažnyčia“;
  • RĖJUS MAČIUS, „Mano gimtojo miesto L. Petravičiaus aikštė“;
  • RUGILĖ DENIUŠYTĖ, „Malda“;
  • SAULĖ KONTRIMAITĖ, „Mano miestas“;
  • SIMONA BADAUKYTĖ, „Naujoji Akmenė“;
  • SIMONAS GRUŠAS, „Miesto stogai“;
  • VILIUS KAZALUPSKIS, „Naujosios Akmenės statiniai“.

Ieva Ištuganovaitė, Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyriaus
visuomenės informavimo specialistė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite