Angle down Atgal

Išrinktas Kretingos socialinių paslaugų centro vadovas

Kretingos rajono savivaldybėje rugsėjo 11 dieną vyko konkursas Kretingos socialinių paslaugų centro direktoriaus pareigoms užimti. Paraiškas dalyvauti šioje atrankoje buvo pateikę šeši pretendentai, tačiau paskutiniame etape dalyvavo penki, pristatę savo parengtas veiklos programas. Daugiausiai konkurso komisijos balų surinko Danutė Skruibienė.

D. Skruibienė turi daugiau kaip penkiolikos metų vadovavimo patirtį, dirbant savivaldybėje mero pavaduotoja ir administracijos direktoriaus pavaduotoja viena iš jos kuruojamų sričių buvo rajono socialiniai reikalai, socialinių įstaigų veikla, socialinių projektų rengimas ir įgyvendinimas. Nuo šių metų balandžio 11 dienos ji dirbo Kretingos rajono savivaldybės taryboje, Kultūros, sporto ir jaunimo reikalų bei Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komitetuose. Laimėjus Kretingos socialinių paslaugų centro direktoriaus konkursą ji Kretingos rajono savivaldybės tarybos nario mandato turės atsisakyti, kaip tai numato Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimų įstatymas.

Savo, kaip Kretingos socialinių paslaugų centro direktorės, programoje D. Skruibienė prioritetais įvardijo socialinių paslaugų infrastruktūros gerinimą ir plėtrą, komandos telkimą centro veiklos tobulinimui, efektyvų išteklių valdymą užtikrinant kokybiškų paslaugų teikimą savivaldybės gyventojams.

Į Kretingos socialinių paslaugų centro direktoriaus pareigas D. Skruibienė bus skiriama Kretingos rajono savivaldybės mero potvarkiu, kai pažyma dėl tinkamumo eiti direktoriaus pareigas bus gauta iš Specialiųjų tyrimų tarnybos. Kretingos Socialinių paslaugų centro vadove ji turėtų pradėti dirbti spalį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite