Įspūdingas „Lietkabelio“ spurtas nepaliko vilčių „Nevėžiui“

Kėdainiai

Du kėlinius vargęs Panevėžio „Lietkabelis“ (5/3) įjungė aukštesnę pavarą trečiajame ir nurūkęs į priekį šventė triuškinančią pergalę.

Nenado Čanako auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje75:51 (23:21, 16:12, 24:8, 12:10) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ (3/7) krepšininkus.

Prieš pertrauką „Nevėžis“ atsilikinėjo tik 33:37, tačiau fantastiškai antrąją susitikimo pusę pradėję panevėžiečiai spurtavo net 20:1 bei nepavejamai pabėgo į priekį 57:34.

Per likusį mačo laiką neatsipalaidavusį „Lietkabelį“ į pergalę vedė 12 taškų pelnęs Tomas Dimša. 11 pridėjo Paulius Valinskas, 10 – Gabrielius Maldūnas. Pralaimėtojams 14 taškų surinko Panagiotis Kalaitzakis.

Kėdainių klubas prarado 22 kamuolius, kuomet „Lietkabelis“ – 15. Abi komandos nerado laimės atakuodamos iš toli: pralaimėtojai pataikė vos 18 proc. tritaškių (4/22), o laimėję šeimininkai – 26 proc. (7/26).

Panevėžiečiai pasiekė revanšą už pirmajame rate svečiuose patirtą netikėtą sutriuškinimą 68:91.