Įspūdinga Utenos „Juventus“ pergalė – pasvaliečius sutrypė 35 taškų skirtumu

Pasvalys

LKL rungtynėse Utenoje „Juventus“ 107:72 (22:21, 26:13, 31:17, 28:21) nušlavė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą, kuri patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Utenos klubas pirmąjį kėlinį laimėjo 22:21, tačiau nuo antrojo kėlinio įsibėgėjo ir nebesižvalgė atgal. Ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ pirmavo net 42 taškų skirtumu 101:59.

Svečių situacijos nepagerino ir tas faktas, kad mačą turėjo praleisti trečias naudingiausias ekipos krepšininkas Žygimantas Skučas – jis rungtyniauti negalėjo dėl nugaros skausmų.

Aukštaūgio netektis atsispindėjo ir statistikoje – uteniškiai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 43:23.

Tai buvo didžiausia uteniškių pergalė šiame sezone – prieš tai sausio mėnesį 29 taškų skirtumu buvo nugalėta „Šiaulių“ komanda.

Nors iki reguliaraus sezono pabaigos liko penkerios rungtynės, tačiau „Pieno žvaigždžių“ galimybės kilti ar kristi lentelėje yra tik teorinės.

Penktoje pozicijoje esančius pasvaliečius nuo ketvirtąją vietą užimančio „Lietkabelio“ šiuo metu skiria 3 pergalės, o nuo 6-oje besirikiuojančio „Juventus“ – 3 pralaimėjimai.

„Juventus“: A.Šikšnius ir T.Dimša po 14, M.Gebenas 13, K.Guščikas, K.Gainesas, D.Bičkauskis ir G.Radzevičius po 12, V.Čepukaitis 10.

„Pieno žvaigždės“: J.Threattas ir D.Pena po 11, V.Šulskis 10.