Angle down Atgal

Įs­pū­din­gą lai­mė­ji­mą da­li­ja ne­pa­žįs­ta­mie­siems

2019-ai­siais mi­li­jo­nie­re ta­pu­si mo­te­ris šio sta­tu­so ne­pra­ra­do iki šiol, nors iš­da­li­jo jau pu­sę sa­vo pi­ni­gų. Įs­pū­din­go dy­džio su­mą lo­te­ri­jo­je lai­mė­ju­si bri­tė lei­džia pi­ni­gus ne pa­to­giam sa­vo gy­ve­ni­mui, o pa­gal­bai sve­ti­miems. Ne­ga­na to, sa­ko esan­ti nuo to pri­klau­so­ma.
 

55 metų Frances Connolly 2019 m. loterijoje „EuroMillions“ laimėjo net 115 mln. svarų sterlingų. Jos ir vyro gyvenimas, be abejo, pasikeitė, tačiau pora neišvengia ginčų dėl leidžiamų laimėjimo pinigų.

Problemų kelia tai, kad moteris jaučiasi esanti galinga padėti kitiems ir negali sustoti: „Aš galiu pakeisti žmonių gyvenimus. Aš esu nuo to priklausoma.“ Laimėtoja, buvusi socialinė darbuotoja ir mokytoja, jau atidavė pusę įspūdingo laimėjimo, tačiau dar negana. Vien pernai ji paaukojo dar 11 milijonų.

Panašu, kad jos vyrui tai tapo rimta priežastimi riboti jos prieigą prie likusių pinigų. „Jis man skyrė metinį biudžetą geriems tikslams. Šiais metais nustatėme vieną, aš sutikau. Aš jau išleidau visus pinigus. Jų turėjo mums užtekti iki 2032 m. Bet jeigu gali padaryti gerų dalykų nusipelniusiems žmonėms, kodėl gi to nepadarius?“ – svarsto moteris.

Pirmuosius 60 mln. svarų sterlingų ji išdalijo giminėms: pinigų gavo trys anūkai, aštuoni broliai ir seserys, 15 dukterėčių ir sūnėnų, keturi dukterėčių vaikai, taip pat jų nepagailėjo visiškai nepažįstamiems žmonėms.

Anksčiau Frances yra sakiusi: „Mes labai anksti nusprendėme, kad mūsų dukros negaus dešimčių milijonų. Jos gavo daugiau nei bet kas kitas, joms užtenka nusipirkti namą ir patogiai gyventi, bet pačioms teks dirbti dėl visko, ko tik panorės.“

Parengta pagal Mirror.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite