Angle down Atgal

Įspūdinga gražuolės iš Lietuvos istorija: aštuoni titulai, papuošalai už penkis milijonus ir baisi trauma, po kurios mokėsi vaikščioti

Didžiojoje Britanijoje gyvenanti ir Dubajuje su antrąja puse naują verslą kurianti tituluota gražuolė Samanta Pancerevaitė gali pasigirti net aštuoniais grožio konkursų titulais ir dviem karūnomis. Pasipuošusi penkių milijonų eurų vertės deimantais lietuvė dalyvavo Kanų kino festivalyje ir leido laiką su karališkosiomis Saudo Arabijos bei Malaizijos šeimomis. Gražuolės gyvenimas primintų pasaką, jei ne prieš trejus metus Šveicarijoje įvykusi nelaimė – Samanta iškrito iš antro aukšto balkono. Prireikė dviejų metų, kad ji vėl atsistotų ant kojų ir išmoktų iš naujo vaikščioti.

Iš Lietuvos Samanta išvyko būdama keturiolikos. Bankrutavęs tėvų verslas privertė visą šeimą palikti namus ir pradėti gyvenimą iš naujo. Gražuolė žino, kas yra sunkus darbas. Nuo šešiolikos ji dienomis mokėsi, o vakarais dirbo drabužių valykloje bei sporto klube. Baigusi mokslus mergina ėmė sparčiai kilti karjeros laiptais. Būdama vos aštuoniolikos Samanta jau sprendė, kam parduoti narystę daugybę apdovanojimų pelniusiam privačiame turtuolių klubui „Home House”.

„Porą mėnesių padirbusi padavėja mačiau, kad man labai gerai sekasi pardavinėti. Susirinkau visus savo apyvartas įrodančius čekius ir nuėjus pas vadovą, pasakiau, kad jei manęs nepaaukštins, aš išeinu. Netrukus tapau žmogumi, nuo kurio priklausė, kas taps klubo nariais”, – savo svaiginančią istoriją šio antradienio laidoje „Bus visko“ pasakos Samanta.

Uždariems klubams priklauso garsiausi ir turtingiausi asmenys. Samantai ne kartą teko slėpti savo klientus nuo paparacių ir  dangstyti jų girtas klaidas. Klube galiojo griežtos taisyklės, kurių svarbiausia – privatumas. Uždaro klubo restoranuose negalima filmuoti ar fotografuoti nei savęs, nei svečių. Darbuotojai, išvydę atskirai atėjusius vyrą su žmona tame pačiame restorane taip pat negalėjo  jiems nieko pasakyti.

„Jei jie patys atsitiktinai susitiks, tai jų problema, bet mums buvo uždrausta apie tai informuoti. Labai dažnai savaitgaliais vyrai ateina su žmonomis, o darbo dienomis – su meilužėmis”, – pasakos Samanta.

1.8 m ūgio gražuolė ne kartą dalyvavo grožio konkursuose, iš kurių niekada nėra išėjusi tuščiomis – aštuonis titulus ir dvi grožio karūnas pelniusi lietuvė laisvalaikiu dirbo modeliu. Ne kartą su didžiausiomis Holivudo žvaigždėmis dalyvavo Kanų Kino festivalyje. Paskutinį kartą į renginį Lietuvė vyko pasipuošusi penkis milijonus eurų kainuojančiais deimantais, kuriuos pristatė karališkosioms Saudo Arabijos bei Malaizijos šeimoms. Prieš sutinkant segėti papuošalus, turėjo pasirašyti griežtą sutartį.

„Praradusi papuošalus, turėčiau sumokėti jų pilną  kainą. Vos juos užsisegus mane saugojo du asmens sargybiniai. Į WC lydėjo ir akių nuo papuošalų nei sekundei neatitraukdavo jų savininko žmona. Kadangi buvau pasirašiusi sutarti, kad atsakau už brangenybes, manęs tai nei kiek netrikdė. Priešingai, buvo ramiau“, – pasakos Samanta.

Šiame renginyje Samanta susidomėjo gemologija ir tapo legendinių „Tiffany“ papuošalų su deimantais ambasadore. Jos darbas buvo pristatyti papuošalus turtingiausiems klientams, kurie ieškojo vienetinių dirbinių. Lietuvė atvira: sako, dirbdama „Tiffany“ prisižiūrėjo visko. Vos užėjus porelei pro parduotuvės duris, iškart galėjo pasakyti, kas tuokiasi iš meilės, o kas – iš išskaičiavimo.

„Pamenu, kartą užėjo anglas vyras ir rusė moteris. Ji išsirinko žiedą už 250 tūkst. eurų. Vyras jos klausia, na mieloji, tai ar tau patinka šis žiedas, o ji taip pasižiūrėjo ir sako – ai, bus gerai”, –  savo nuostaba dalinsis lietuvė.

Prieš trejus metus Samanta dirbo net penkis darbus. Į Šveicariją lietuvė atvyko dėl konferencijos, kurios pabaigoje su kolegomis susirinko vakarieniauti draugų bute. Nusprendusi pasigrožėti už lango matomu vaizdu, Samanta išėjo į balkoną. Buvo žiema, daug sniego. Balkonas neturėjo atitvarų. Vos padėjusi koją ant žemės, Samanta paslydo ir draugų akivaizdoje iškrito iš namo antrojo aukšto.

„Atsimenu, kad nieko nemačiau, buvo juoda ir baisiai skaudėjo. Jaučiau, kaip nuo manęs kerpa drabužius ir vis kartoja: tik nejudėk. Nubudau ligoninėje”.

Samantai pasisekė, kad nelaimė nutiko Šveicarijoje, kur populiarus žirgų bei žiemos sportai ir daktarai turi labai didelę patirtį atliekant operacijas po sudėtingų traumų. Samantai prireikė kaulų donoro. Sutraiškytą šlaunikaulį pakeitė metaliniu implantu, kurį apaugino donoro kaulais.

Prireikė dviejų metų, kad Samanta atsistotų ant kojų ir išmoktų iš naujo vaikščioti. Kaip lietuvei pavyko išsaugoti gyvybę, kiek kainavo gydymas bei operacijos ir kodėl gydytis gražuolė išvyko į Kiprą, kuriame praleido metus, jau šį antradienio vakarą, 20 val., išskirtiniame pasakojime „Bus visko“ laidoje per LNK.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite