Angle down Atgal

Išprievartautą moterį šantažavo ir skriaudikas, ir sutuoktinis

Protu nesuvokiama moters istorija Indijoje: ją išprievartavęs ir nusikaltimą nufilmavęs vyras ėmė savo auką šantažuoti reikalaudamas pinigų, antraip grąsino įrašą paskleisiantis internete. Kai moteris nepasidavė provokacijai, nusikaltėlis vaizdo įrašą nusiuntė jos sutuoktiniui. Tačiau šis, užuot palaikęs savo žmoną, taip pat ėmė ją šantažuoti.

Nusikaltimas įvykdytas Mumbajaus priemiestyje Deonare. Kaip skelbia vietos policija, prievartautojas mobiliuoju telefonu filmavo savo nusikaltimą. Vėliau jis ėmė šantažuoti nukentėjusią moterį, reikalaudamas nemenkos sumos pinigų, grąsindamas, jog jei ši neklausys, vaizdo įrašas bus išplatintas internete. Moteris nusikaltėliui mokėti atsisakė, todėl šis, bandydamas įrodyti, jog nejuokauja, vaizdo įrašą nusiuntė jos sutuoktiniui.

Tačiau vyras, užuot stojęs ginti savo žmonos, ėmė pats ją šantažuoti. Jis ėmė reikalauti skyrybų, kitaip irgi teigė paviešinsiantis vaizdo įrašą. Tiesa, jis taip ir padarė.

Moteris tik tuomet kreipėsi į teisėsaugą. Nukentėjusiosios sutuoktinis bandė sprukti į Utar Pradešą, ten policija jį ir sulaikė. Prievartautojas taip pat netrukus sulaikytas. Abiems vyrams iškeltos baudžiamosios bylos.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite