Angle down Atgal

Įspėja saugotis: laukia pūgos ir plikledis

Per šią savaitę laukia keli staigūs ir ne itin malonūs orų pokyčiai, kurie ne tik vairuotojus, bet ir pėsčiuosius vers sutelkti dėmesį ir saugotis.

Šiandien daugelyje rajonų palis, vakare vakariniuose rajonuose vietomis su šlapdriba. Vėjas pietų, pietvakarių, pereinantis į vakarų, šiaurės vakarų, stiprės – vakariniuose rajonuose gūsiai 15–19 m/s. Aukščiausia temperatūra 4–8 laipsniai šilumos.

Po šiltesnio, drėgnesnio ketvirtadienio ir penktadienio, šeštadienio naktį orai vėl staigiai keisis, lietų ims keisti šlapdriba ir sniegas. Lapkričio 30-os naktį daug kur dieną vietomis krituliai (daugiausia nedideli). Naktį kai kur plikledis. Vėjas vakarų, šiaurės vakarų, 8–13 m/s, naktį daug kur, dieną vietomis gūsiai 15–20 m/s, pajūryje naktį iki 23 m/s. Temperatūra naktį nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 šilumos, dieną 0–4 laipsniai šilumos. Su neigiama temperatūra sugrįš ir plikledis. Šaltį atginęs itin gūsingas vakarų, šiaurės vakarų vėjas sukels ir vieną kitą pūgą.

Sekmadienį, kalendorinę žiemą, pradėsime jau kiek ramesniais, su pasnyguriavimais orais, temperatūra laikysis apie nulį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite