Etaplius.lt skaitytojos nuotr.
Angle down Atgal

Įspėja saugoti savo vaikus: smėlio dėžėje aptiko daugybę stiklo šukių

Į portalo Etaplius.lt redakciją ketvirtadienio popietę kreipėsi susirūpinusi mama. Moteris pasakoja, kad vienoje Širvintose esančioje žaidimų aištelėje, smėlio dėžėje, kurioje žaidžia vaikai, aptiko šiurpą keliantį radinį - aštrių stiklo šukių.

„Kreipiuosi, bandydama apsaugoti savo ir kitų mažylių sveikatą. Šiandien Upelio gatvėje, žaidimų aikštelėje esančioje smėlio dėžeje radau primėtyta stiklų. Smėlis buvo sumaišytas, dalis stiklų pakasta giliau. Kiek galėjau, tiek išrinkau. Kas būtų buvę, jei mano ar kieno nors kito vaikas būtų vieną jų įsidėjęs į burną ar prarijęs?" - baisisi moteris.

Širvintiškės atsiųstose nuotraukose iš tiesų matyti stambios stiklo šukės, kuriomis, be jokios abejonės, mažyliai žaisdami gali sunkiai susižaloti.

Susirūpinusi mama pataria ir kitiems tėveliams būti atsargiems, žiūrėti, kur žaidžia jų vaikai, o šią aištelę geriau visai aplenkti.

Beje, moteris pasakoja, kad betvarkė Upelio gatvės aikštelėje - vietiniams jau įprastas vaizdas:

„Ši aikštelė - nuolatinis šiukšlynas. Širvintos juk gražinasi - tai ar gražu toks vaizdas? Norėtųsi, kad į tai būtų žiūrima atsakingiau, kol nenutiko kokia nelaimė", - sako širvintiškė.

Portalas Etaplius.lt kreipėsi į Širvintų rajono savivaldybę, prašydamas pakomentuoti, kas atsakingas už šios aikštelės priežiūrą ir kaip turėtų būti užtikrinta tvarka ir saugumas joje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite